Hotel WOŹNIAK BOUTIQUE & SPA

Góry
Kontakt ul. Kolorowa 5
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 88 39

Opis

Hotel WOŹNIAK BOUTIQUE & SPA znajduje się w sercu Karpacza, tuż przy stoku Kolorowa.

Nasz hotel to kameralne miejsce przeznaczone dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości wypoczynku w wyjątkowej atmosferze.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 20 wyjątkowych pokoi o najwyższym standardzie. Z myślą o Państwa komforcie, stworzyliśmy wnętrza o unikalnym wykończeniu, wyposażone w niepowtarzalne, najwyższej klasy włoskie meble. Dodatkowo dla Państwa wygody każdy z naszych pokoi posiada bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu i telewizję z bogatą ofertą programową. W cenie pokoju oferujemy Państwu śniadania oraz masaże. W naszej ofercie znajdą Państwo pokoje typu: SUPERIOR, PREMIUM oraz ROYAL.

Nasza kuchnia prowadzona jest w oparciu o najlepsze produkty i wyszukane, sprawdzone receptury. Nasz Szef Kuchni dba, by każde danie było przygotowane z należytą starannością i było wiernym odwzorowaniem wyjątkowej receptury.

Dzięki szerokiej ofercie zabiegów pomagamy Gościom odzyskać upragnioną harmonię duszy i ciała. Miłośnicy kąpieli wybiorą dla siebie basen lub jacuzzi. Amatorzy wysokich temperatur odwiedzą kompleks saun. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Kolorowa 5 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu