Sadyba SPA

Góry
Kontakt ul. Karkonoska 18
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 91 14
tel.: 75 742 38 06

Opis

Sadyba SPA to hotel położony w górnej części Karpacza, w której znajduje się szlak górski na Śnieżkę, kościółek Wag, dziki wodospad oraz aquapark Tropikana.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje urządzone w ciepłych kolorach i wyposażone w drewniane meble, podłogę parkietową lub kaflową. Każdy z nich ma dostęp do Internetu, telewizję kablową, telewizor z płaskim ekranem oraz łazienkę z prysznicem. Łącznie oferujemy 65 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowych, a także apartamencie.

Nasz hotel oferuje Państwu korzystanie z kąpieli w basenie ozonowym. Dodatkowo oferujemy Państwu jacuzzi z wodą ozonową, dwie sauny (suchą – fińską oraz parową – turecką), a także gabinety masażu.

Sadyba SPA to idealne miejsce dla ludzi biznesu i doskonała lokalizacja do organizacji szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych i spotkań biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy małą salę szkoleniową oraz salę konferencyjną na 70 osób, wyposażoną w rzutnik multimedialny, ekran, profesjonalne nagłośnienie oraz tablicę flipchart. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Karkonoska 18 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu