Rezydencja BIAŁY JAR

Góry
Kontakt ul. Konstytucji 3 Maja 79
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 89 51
kom.: 733 040 627

Opis

Rezydencja BIAŁY JAR to pieczołowicie odrestaurowany stylowy obiekt hotelowy.

Rezydencja BIAŁY JAR to jeden z najlepiej położonych obiektów w Karpaczu i Karkonoszach, tuż obok wyciągu Doppelmayr, 6-osobowej kanapy, skąd prowadzą nartostrady z licznymi wyciągami narciarskimi.

Naszym Gościom oferujemy 28 stylowych pokoi utrzymanych w górskim klimacie, np.: Duch Karkonoszy, Anielski Spokój, Magnolia, pod Księżycem, Błękitny Sen, Różany. Dla samotnie podróżujących oferujemy wygodne pokoje 1-osobowe, dla zakochanych romantyczne apartamenty, a dla małżeństw wygodne i wyrafinowane pokoje z łożem małżeńskim oraz lustrem. Nasze pokoje wyposażyliśmy w TV. W całym obiekcie mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Przytulna, utrzymana w góralsko-myśliwskim klimacie restauracja to prawdziwe królestwo regionalnych smaków, choć wśród rustykalnych dekoracji można również skosztować popularnych potraw z różnych stron świata.

Sala kominkowa jest kameralnym miejscem hotelu. Tu w ciszy i spokoju mogą Państwo zatopić się w dobrej lekturze kontemplując piękny widok lasu tuż za wielkimi przestrzennymi oknami wnętrza lub spotkać się w gronie rodzinnym z przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi. Doskonale zaopatrzony barek w najprzedniejsze trunki pokrzepi sera i umysły. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Konstytucji 3 Maja 79 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu