Hotel Diament Spodek Katowice***

Miasto
Cena: 135,00PLN
Kontakt al. Korfantego 35
40-005 Katowice
tel: +48 32 606 85 85

Opis

Hotel Diament Spodek Katowice hotel zlokalizowany w samym sercu miasta. Stanowi część Spodka - najbardziej charakterystycznego budynku na Śląsku.

Nowoczesny styl, komfort oraz atmosfera sprzyja pobytom zarówno grup sportowych, artystów jak i gości biznesowych. Przestronne, otwarte foyer z przeszklonym dachem i wygodnymi kanapami zachęca do odpoczynku. W hotelu do dyspozycji Gości są bar, bilard, rowerki treningowe oraz bieżnia. Hotel został wyposażony w dwa pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz pokoje z przedłużanymi łóżkami o długości 2,40 m.

Goście hotelu mogą korzystać odpłatnie z kompleksu rekreacyjnego znajdującego się w budynku Spodka, wyposażonego w kryty, podgrzewany basen, jacuzzi oraz sauny, jak również z fitness clubu. Informacji o dostępności kompleksu sportowego w Spodku udziela recepcja.

Dopełnieniem oferty hotelu jest Restauracja Spodek oraz bar/klub muzyczny, znajdujący się w podziemiach. Wstęp dla Gości hotelowych jest bezpłatny.

W hotelu znajduje się również klimatyzowana sala konferencyjna. Hotel Diament Spodek Katowice*** to idealne miejsce na spotkania biznesowe i konferencje w samym centrum Katowic!

Do organizacji konferencji, szkoleń i seminariów przygotowaliśmy przestronną klimatyzowaną salę konferencyjną, mogącą pomieścić do 100 osób. Sala dysponuje ekranem, rzutnikiem, nagłośnieniem, bezprzewodowym Internetem oraz dostępem światła dziennego.

 

Udogodnienia

obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
TV kablowa
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
internet kablowy
restauracja w obiekcie
bilard
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
fitness
sale konferencyjne
bar

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_INTERNET_KABLOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Pokój kategoria 13 pokoje jednoosobowe
Pokój kategoria 219 pokoi dwuosobowych typu Standard
Pokój kategoria 37 pokoi dwuosobowych o podwyższonym standardzie
Apartament kategoria 11 apartamentem (studio) z aneksem kuchennym
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane oraz posiadają LED TV z TV sat., jak również bardzo przestronne łazienki z prysznicem i suszarką

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Katowice, Śląskie
al. Korfantego 35, 40-005 Katowice
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu