Hotel Diament Bella Notte Katowice/Chorzów***

Miasto
Cena: 97,00PLN
Kontakt ul. Paderewskiego 35
41-500 Chorzów / Katowice
tel: +48 32 606 82 82

Opis

Hotel w Katowicach / Chorzowie Bella Notte*** zlokalizowany jest bezpośrednio w sąsiedztwie Diament Arsenal Palace w Katowicach.

Hotel Diament Bella Notte Katowice/Chorzów*** jest usytuowany tuż przy obiekcie czterogwiazdkowym Hotelu Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów****. Dzięki temu nasi Goście mogą korzystać z jego usług gastronomicznych oraz części rekreacyjnej. Tym samym do dyspozycji Gości jest ponad 320 miejsc noclegowych.
Dogodna lokalizacja 5 minut od centrum Katowic oraz autostrady A4 gwarantuje łatwy dojazd. Hotel oferuje łącznie 45 pokoi, w tym pokoje typu standard (pokoje 1 i 2 os.), pokoje o podwyższonym standardzie oraz dwupoziomowy apartament.

Hotel usytuowany jest na granicy Katowic i Chorzowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego. Stadion Śląski oddalony jest jedynie o 5 min pieszo. Centrum Katowic oraz autostrada A4 oddalone są jedynie o 5 minut. Hotel jest doskonałe skomunikowany z całą Aglomeracją Śląską dzięki położeniu przy dwupasmowej trasie Katowice-Chorzów-Bytom-Gliwice, Drogowej Trasie Średnicowej i A4. Dojazd samochodem z hotelu do każdego z centrów miast Aglomeracji Śląskiej zajmuje od 5 do 20 minut. Bezpośrednio przy hotelu znajdują się przystanki linii tramwajowej i autobusowej Bytom-Chorzów-Katowice.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Podstawowe informacje
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Chorzów, Śląskie
ul. Paderewskiego 35, 41-500 Chorzów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu