Pałac Mortęgi Hotel & SPA****

Nad Wodą
Cena: 329,00PLN
Kontakt Mortęgi 3
14-260 Lubawa
+48 89 644 94 60,
+48 89 644 94 68

Opis

Pałac Mortęgi Hotel & SPA to wyjątkowy obiekt z bogatą historią, gwarantujący komfortowy wypoczynek w luksusowych warunkach. Tu ożywa historia.

Warmia i Mazury to malowniczy region położony w północno-wschodniej Polsce. W zachodniej części tej zachwycającej krainy, słynącej z urokliwych zakątków i pięknej przyrody, położony jest Pałac Mortęgi. Tu, w otoczeniu natury, na rozległym terenie mieści się kompleks budynków, w tym XIX-wieczny pałac i liczne zabudowania folwarczne z XIV wieku, a także mini zoo, stajnie z krytą ujeżdżalnią oraz park w stylu angielskim z końca XIX wieku. Całość tworzy niezwykłą enklawę, gdzie historia prowadzi nieprzerwany dialog z nowoczesnością. Pałac Mortęgi to także wyjątkowy hotel, który oferuje łącznie 50 pokoi i apartamentów. Goście korzystający z noclegu w pałacu będą odpoczywać we wnętrzach nawiązujących do stylu szlacheckich komnat. Pokoje zlokalizowane w dworku i oficynie są urządzone bardziej nowocześnie, ale również ze smakiem i dbałością o szczegół.

Pałac Mortęgi to nie tylko luksusowy hotel. U nas Goście, poza komfortowym noclegiem, odnajdą także odpoczynek i regenerację w pałacowym Santal SPA, oferującym bogaty wybór zabiegów na ciało i twarz oraz różnego typu masaże – od odprężających po upiększające. Na kompleks SPA składają się trzy gabinety zabiegowe, pokój relaksu, sauny, łaźnia parowa oraz luksusowy basen. Miłośnicy jazdy konnej znajdą u nas dobrze przygotowane konie, padoki i krytą ujeżdżalnię, gdzie można zarówno uczyć się jeździectwa, jak i doskonalić zdobyte już umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dzieci będą zachwycone mini zoo, w którym mieszkają egzotyczne zwierzęta. W Domu Magdalenki na naszych najmłodszych gości czekają zabawy i zajęcia z animatorkami.

Na udany wypoczynek składa się wiele elementów – jakość obsługi, udogodnienia i atrakcje, a także smaki miejscowej kuchni. Mieszcząca się w Dworku Restauracja Szlachecka serwuje gościom dania inspirowane nurtem slow food, przygotowywane na bazie wysokiej jakości, świeżych produktów ekologicznych pozyskiwanych od lokalnych wytwórców. Kuchnia czerpie z bogatej tradycji kulinarnej regionu, tworząc dania wykwintne i doskonałe w smaku, prezentujące się pięknie i apetycznie na talerzu. Oprócz dań z karty, goście znajdą tutaj codzienne bogate bufety śniadaniowe oraz smaczne i różnorodne obiadokolacje.

 

Udogodnienia

basen
basen dla dzieci
plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
sauna infrared
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
parking niedaleko obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
TV kablowa
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
winda
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
lobby bar
sklepik
sejf na recepcji
sejf w pokoju
nie akceptujemy zwierząt
dostępne żelazko i deska do prasowania
bilard
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
fitness
sala gimnastyczna
siłownia
pokój gier
taras
ogród
sale konferencyjne

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, Basen dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Sauna Infrared, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_SALA_GIMNASTYCZNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE
Podstawowe informacje
Nocleg
Biznes/Eventy
Film
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
Opłata parkingowa10zł / doba
Łączna ilość pokoi50
Łączna ilość apartamentów4
Pokój kategoria 1Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 2Junior Suite
Apartament kategoria 1Apartament Królewski
Wyposażenie pokojuTelewizor z płaskim ekranem, Sejf, Klimatyzacja, Wygodne biurko, wykładzina podłogowa, suszarka do włosów, szlafrok, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty
Powierzchnia pokoi (m2)14m2-40m2
Oferta biznesowaDla firm, które chcą swoim pracownikom zapewnić nie tylko strawę intelektualną w postaci dużej porcji wiedzy na różnego typu szkoleniach czy konferencjach, lecz także pragną zaoferować im relaks w otoczeniu pięknej przyrody, świetną propozycją są szkolenia na Mazurach. Pałac Mortęgi to doskonale miejsce na organizację spotkań biznesowych połączonych z częścią wypoczynkowo-rekreacyjną. Szkolenia odbywają się w wysoce profesjonalnych warunkach - do dyspozycji gości oddajemy 9 nowocześnie i kompleksowo wyposażonych pomieszczeń. W zależności od potrzeb, dostępna jest zarówno 30-osobowa sala konferencyjna na spotkania mniej liczne, jak i sala na konferencje dla 300 osób. Sale mieszczą się w każdym z budynków tworzących kompleks: Dworku, Pałacu, Oficynie oraz w Spichlerzu. Każdy z budynków oferuje inny wystrój wnętrz i, co za tym idzie, tworzy odmienną atmosferę spotkania. Naszym gościom staramy się po oficjalnej części zapewnić różnego typu atrakcje, pokazać Mazury z najpiękniejszej strony. Dysponujemy 14 ha terenu, idealnego na imprezy teambuildingowe, survivalowe oraz wieczory tematyczne. W pobliżu Pałacu znajdują się jeziora oraz rzeki, na których można zorganizować wspaniałe atrakcje wodne.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
Mortęgi 3, 14-260 Lubawa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu