Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów****

Miasto
Cena: 122,00PLN
Kontakt ul. Paderewskiego 35
41-500 Chorzów / Katowice
tel: +48 32 606 84 84
fax: +48 32 606 84 00

Opis

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** zachwyca historycznie stylizowanymi wnętrzami, które wprowadzają w to miejsce niesamowitą atmosferę

Nawiązanie do epoki napoleońskiej czyni z naszego hotelu wyjątkowe miejsce, w którym samo przebywanie wprawia w dobry nastrój. W połączeniu z profesjonalną obsługa oraz wysokiej jakości wykończeniem wnętrz uzyskamy miejsce, które spełni nawet bardzo wymagających Gości.

Hotel usytuowany jest na granicy Katowic i Chorzowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego. Stadion Śląski oddalony jest jedynie o 5 min pieszo. Centrum Katowic oraz autostrada A4 oddalone są jedynie o 5 minut. Hotel jest doskonałe skomunikowany z całą Aglomeracją Śląską dzięki położeniu przy dwupasmowej trasie Katowice-Chorzów-Bytom-Gliwice, Drogowej Trasie Średnicowej i autostradzie A4. Dojazd samochodem z hotelu do każdego z centrów śląskich miast zajmuje od 5 do 20 minut. Bezpośrednio przy hotelu znajdują się przystanki linii tramwajowej i autobusowej Bytom-Chorzów-Katowice.

Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** tworzy kompleks z Hotelem Diament Bella Notte Katowice/ Chorzów***. Tym samym do dyspozycji Gości jest ponad 320 miejsc noclegowych. Sam Arsenal Palace oferuje 115 klimatyzowanych pokoi rozmieszczonych na czterech kondygnacjach. Każda z nich utrzymana w innej kolorystyce, wszystkie pokoje wyposażono w klimatyzację oraz warunki sprzyjające wypoczynkowi oraz pracy.

 

 

Udogodnienia

basen
sauna fińska
room service
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
TV kablowa
spa
winda
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
jacuzzi
fitness
taras
sale konferencyjne
bar

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR
Podstawowe informacje
Nocleg
SPA
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
Restauracja 1Restauracja Cesarska
Restauracja 2Bar Wellington
Restauracja 3Termy Cesarskie
Restauracja 4Taras letni z Tajemniczym Ogrodem i zewnętrznym grillem
Łączna ilość pokoi115
Pokój kategoria 120 pokoi jednoosobowych
Pokój kategoria 290 pokoi dwuosobowych
Apartament kategoria 12 Suite
Apartament kategoria 21 apartament
Oferta SPATermy Cesarskie to kompleks SPA, który pozwala zarówno na spokojny relaks jak i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Goście mają do dyspozycji następujące atrakcje: basen z hydromasażem oraz kaskadą, saunę fińską, łaźnię parową oraz jacuzzi. Gości szukających aktywnej formy wypoczynku zapraszamy do skorzystania z salki fitness, która wyposażona jest w bieżnię, wiosła, atlas, orbitrek, steper, rowerek stacjonarny oraz platformę wibracyjną. Na gości czeka również strefa relaksu, gdzie w ciszy i korzystając z aromaterapii wypocząć można na leżakach. Za dodatkową opłatą dostępny jest gabinet masażu z bardzo szeroką ofertą masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Dla gości Hotelu Diament Arsenal Palace kompleks SPA dostępny jest bezpłatnie, natomiast dla gości hotelu Hotelu Diament Bella Note za dodatkową opłatą.
Oferta biznesowaW hotelu znajduje się 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych umożliwiających organizację wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, sympozjów, czy spotkań firmowych. Sale konferencyjne wyposażone są w szybkie łącze Internetowe (w tym Wi-Fi), rzutniki multimedialne, ekrany, flip-charty, a Sala Cesarska dodatkowo w profesjonalny sprzęt nagłaśniający HK Audio oraz stałą scenę z bezpośrednim dostępem z zewnątrz (możliwość wjazdu samochodami). Istnieje możliwość połączenia wizji w salach za pomocą spliterów. Łączna powierzchnia sal konferencyjno-bankietowych to ponad 1200 m², co umożliwia zorganizowanie spotkań dla 800 osób łącznie.
Oferta organizacji imprez i eventówEleganckie i przestronne wnętrza pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć i spotkań okolicznościowych nawet do 450 osób. Dzięki powierzchni 400 m2 możliwa jest tu organizacja różnego rodzaju eventów, występów artystycznych, pokazów, zebrań czy finałów konkursów - sala posiada stałą scenę i przestronne wejście umożliwiające wjazd samochodów osobowych na scenę. Sala posiada bezpłatny dostęp do Internetu i wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny, m.in. LCD 50 i 60 cali na stendach, mównica i mikrofony, splitery umożliwiające połączenie wizji w salach.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Chorzów, Śląskie
ul. Paderewskiego 35, 41-500 Chorzów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu