Heron Live Hotel *****

Góry
Cena: 590,00PLN
Kontakt Sienna 104
33-318 Gródek n/Dunajcem
tel. +48 18 88 88 500

Opis

Heron Live Hotel ***** to miejsce, które pobudzi wszystkie twoje zmysły.

Heron to jedyny na świecie Live Hotel, który powstał po to, aby odwiedzający go Goście czerpali radość z pobytu wszystkimi zmysłami. Oferta hotelu splata się z otaczającą go naturą, z lasami i górami Beskidu Sądeckiego oraz urokliwym Jeziorem Rożnowskim.

Stanowi wyjątkowe połączenie luksusowego hotelu z ekskluzywnym SPA, bogatą ofertą trzech restauracji i klubu oraz wysokiej klasy miejscem na spotkania biznesowe. Znakomicie skomunikowany, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, położony nad samym brzegiem jeziora hotel odpowiada potrzebom osób, które chcą żyć pełnią życia.

Heron Live Hotel ***** do dyspozycji Gości oddaje 77 wygodnych i eleganckich pokoi, 3 gustownie urządzone i przestronne apartamenty oraz luksusowy Penthouse. Każdy z naszych pokojów zapewnia komfort oraz piękny widok na okolice pobliskiego jeziora. Obiekt oferuje także zaskakujące kulinarne doznania w jednej z trzech autorskich restauracji hotelowych.

Wyjątkowe położenie hotelu buduje warunki sprzyjające spotkaniom biznesowym. Pozwala na maksymalne skupienie, ale zapewnia też mnóstwo relaksu po zakończonej pracy. Obiekt dysponuje 4 przestronnymi, wielofunkcyjnymi salami konferencyjno-bankietowymi posiadającymi możliwość podziału na 9 mniejszych, oddzielnych sal. Przed salami znajduje się  przestronne foyer, w którym możemy dla uczestników przygotować przerwę kawową oraz rozstawić Recepcję konferencyjną.

Obiekt jest idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy lubią wypoczywać aktywnie. Położenie hotelu pozwala na uprawianie różnych dyscyplin sportowych. Począwszy od żeglarstwa, wspinaczek skałkowych, pieszych wędrówkach, wycieczkach rowerowych, a skończywszy w sezonie zimowym na szusowaniu na nartach ze zbocza gór.

Po chwilach wysiłku i ciężkiej pracy zapraszamy do wyjątkowego SPA oraz strefy wellness. Nasza wykwalifikowana kadra stworzy dla Państwa luksusowe warunki do kompleksowych zabiegów kosmetycznych, relaksujących kąpieli i masaży.

Heron Live Hotel ***** to miejsce, w którym doświadczysz czegoś prawdziwego, rzeczywistego i głęboko wartościowego. Swój pobyt przeżyjesz w pełni.

Udogodnienia

basen
basen zewnętrzny
plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
sauna infrared
grota solna
room service
usługa prania
pranie na miejscu
prasowanie na życzenie
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
parking podziemny
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
winda
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
lobby bar
night club
sklepik
sejf na recepcji
sejf w pokoju
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
bilard
kręgle
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
fitness
fryzjer
pokój gier
taras
ogród
usługa concierge
sale konferencyjne
bar
wydzielone miejsce dla osób palących
wypożyczalnia rowerów
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Sauna Infrared, Grota solna, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_PODZIEMNY, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_NIGHT_CLUB, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_KRęGLE, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_FRYZJER, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_CONCIERGE, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Film
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
SpecjalizacjaResortMarina / obiekt przyjazny żeglarzomHotel biznesowy
Opłata za zwierzę w pokojuZwierzęta są akceptowane w Hotelu, obowiązuje dopłata 180zł/dobę. W przypadku wybrania pobytu ze zwierzęciem Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany typu pokoju. Właściciel zwierzęcia na życzenie recepcji musi okazać świadectwo aktualnych szczepień (wścieklizna). Zwierzę może poruszać się po hotelu (holl, korytarze i teren wokół hotelu) wyłącznie na smyczy. Zwierzęta maja kategoryczny zakaz poruszania się po hotelowych restauracjach, spa, wellness i basenie. Właściciel zwierzęcia odpowiada za wszelkie zniszczenia i zabrudzenia spowodowane przez zwierzę.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew, karta płatnicza
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektoronicznej
Doplata za dzieciDzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie. Koszt noclegu dzieci w wieku 3-6 lat oraz w wieku 6-12 lat jest różny w zależności od wybranej oferty.
Klimat miejscaHeron Live Hotel***** to miejsce połączenia żywiołów, które energie czerpie wprost z otaczającej go natury - bliskość gór, spokój lasu, żywioł wody.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Godziny Roomservice8-23
Restauracja 1Restauracja "Marina" - przytulna restauracja dla miłośników pysznych i świeżych dań zachwycających swą prostotą. Restauracja Marina posiada bezpośredni dostęp do portu jachtowego.
Restauracja 2Restauracja "Sienna 104" serwująca potrawy przygotowywane na oczach Gości skomponowane ze świeżych, sezonowych produktów.
Restauracja 3"Sky Bar" to najlepsze smaki dalekiego wschodu w niebanalnych połączeniach. Daj się uwieść sushi, sashimi, teriyaki, zupie tom ka kai, sałatkom oraz fit koktajlom. Odkryj kreacje kulinarne z najwyższej półki.
Restauracja 1 godziny otwarciaZapraszamy codziennie w godzinach od 11:00 do 23:00.
Restauracja 2 godziny otwarciaZapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 - 22:00 oraz w weekendy w godzinach 13:00 - 22:00. W Restauracji 'Sienna 104' obowiązuje dress code: casual.
Restauracja 3 godziny otwarciaZapraszamy od wtorku do niedzieli w godzinach 13:00 - 20:00.
Opłata parkingowaParking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji.
Łączna ilość pokoi77
Łączna ilość apartamentów4
Pokój kategoria 1Pokój typu Comfort ma minimalistyczny, wygodny i nowoczesny charakter. Stwarza komfortowe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego gościa. Z okien pokoju Comfort możemy delektować się widokiem na pobliski las. Pokój posiada łózko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka w zależności od konfiguracji. W pokoju możliwa jest jedna dostawka.
Pokój kategoria 2Pokój typu Comfort Plus jest kameralny i wyjątkowy. Dostarcza wielu bodźców do aktywnego wypoczynku i zabawy, a okna z widokiem na jezioro pozwalają nacieszyć oczy pięknem otaczającej przyrody. Pokój posiada łózko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka w zależności od konfiguracji. W pokoju możliwa jest jedna dostawka.
Pokój kategoria 3Kameralny i wyjątkowy, taki jest pokój typu Comfort Lux znajdujący się na najwyższym piętrze hotelu. Panoramiczne, nieotwierane okna z widokiem na jezioro pozwolą nacieszyć się pięknem otaczającej przyrody. Pokój posiada łózko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka w zależności od konfiguracji. W pokoju nie ma możliwości dodania dostawki.
Apartament kategoria 1Apartament w Heron Live Hotel jest gustowny i przestronny. Okna z cudownym widokiem na jezioro są dopełnieniem całości. Apartament posiada komfortowe łóżko king size oraz 2 osobową wygodną, rozkładaną sofę. Pokój jest niezwykle luksusowy i funkcjonalny za sprawą oddzielnej przestrzeni sypialnianej i wypoczynkowej.
Apartament kategoria 2Apartament Comfort jest gustowny i przestronny. W jednej z łazienek Apartamentu Comfort znajduje się prywatna, dwuosobowa sauna. Panoramiczne okna z widokiem na jezioro oraz dostęp do zielonego tarasu są dopełnieniem całości. Apartament posiada komfortowe łóżko king size oraz 2 osobową wygodną, rozkładaną sofę. Apartament jest niezwykle luksusowy i funkcjonalny za sprawą oddzielnej przestrzeni sypialnianej i wypoczynkowej.
Apartament kategoria 3Apartament Lux jest wyjątkowo przestronny i luksusowy. Apartament Lux wyróżnia niezwykły widok na jezioro oraz dostęp do zielonego tarasu. Apartament posiada wygodne łóżko king size w sypialni oraz 2 osobową komfortową, rozkładaną sofę w salonie. W apartamencie znajduje się zarówno miejsce do pracy, wypoczynku jak i przestronna garderoba.
Apartament kategoria 4Penthouse to najbardziej luksusowy pokój w Heron Live Hotel. Wyróżnia go zapierający dech w piersiach widok na jezioro zarówno z sypialni jak i pokoju dziennego. Penthouse jest niezwykle komfortowy i niepowtarzalny za sprawą imponujących przeszklonych ścian, dzięki którym mamy nieograniczony widok na panoramę Jeziora Rożnowskiego. Na przestronnym prywatnym tarasie znajduje się miejsce do odpoczynku, a także zewnętrzne jacuzzi, z którego także możemy delektować się widokami. Penthouse posiada wygodne łóżko king size w sypialni oraz 2 osobową komfortową, rozkładaną sofę w salonie.
Pokoje cena od590 PLN / doba / pokój
Apartamenty cena od1300 PLN / doba / apartament
Wyposażenie pokojuHeron Live Hotel***** do dyspozycji Gości oddaje wygodne, eleganckie pokoje wyposażone w łóżka pojedyncze lub podwójne, biurko, szafę, wykładzinę, minibarek oraz TV LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów, ręczniki, szlafroki, kapcie i zestaw kosmetyków. Wszystkie pokoje posiadają także klimatyzację i dostęp do internetu bezprzewodowego. Pokoje LUX wyposażone są dodatkowo w zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Wyposażenie apartamentuApartamenty hotelowe posiadają dodatkowo część wypoczynkową i zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienki z wanną.
Powierzchnia pokoi (m2)20 - 25 m2
Powierzchnia apartamentów (m2)44 - 78 m2
Aktywności wewnętrzneLive Spa, Strefa wellness, Klub Hangar, Marina Art Gallery, Sala fitness, Sala multimedialna
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, sporty wodne, żeglarstwo, wędkarstwo, kajakarstwo, off-road, wspinaczka, sporty zimowe
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieIndywidualne zameldowanie i wymeldowanie, Biuro Informacji Turystycznej, udogodniwenia dla rodzin z dziećmi, opieka nad dziećmi (dodatkowa opłata), transfer i transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), bezpłatna prasa, sala zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów elektrycznych, możliwość wypożyczenia łodzi Malibu M235 oraz łodzi motorowej ze sternikiem, możliwość wypożyczenia katamaranu Solliner
Oferta SPATuż nad taflą jeziora Rożnowskiego usytuowane jest SPA hotelu Heron Live, którego ideą jest wiara w symbiozę z naturą, w niewyczerpalne źródło harmonii, urody i relaksu. Zapraszamy do wyjątkowego SPA w Siennej - Gródek nad Dunajcem. Nasza wykwalifikowana kadra stwarza luksusowe warunki do kompleksowych zabiegów kosmetycznych,relaksujących kąpieli, masaży, treningów i aktywności fizycznej. Zapraszamy także do naszej Strefy Wellness składającej się z basenu zewnętrznego typu ‘Infinity Pool’ wraz z Jacuzzi zewnętrznym. Hotel nad jeziorem oferuje również basen wewnętrzny, Jacuzzi oraz kompleks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun możemy także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego.
Oferta biznesowaHeron Live Hotel***** zlokalizowany w Gródku nad Dunajcem, jako jeden z nielicznych hoteli, posiada salę konferencyjną mogącą pomieścić aż 400 osób. Nasze pięć gwiazdek to gwarancja standardu i zobowiązanie, o które bardzo dbamy. Dysponujemy salami służącymi do organizacji szkoleń, konferencji, warsztatów. Sale wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, ekran o wielkości 2x3m, sprzęt audio, Internet Wi-Fi, wyposażenie meblowe do indywidualnej aranżacji sali, aplikację Kramer Via, dzięki której mamy możliwość prezentacją ze smartfonu lub tabletu. Nasz hotel to idealne miejsce dla spotkań biznesowych w spokojnym miejscu nad jeziorem Rożnowskim, z dala od miejskiego zgiełku. A że spotkanie firmowe to nie tylko konferencja, to także relaks i integracja po szkoleniach, to serdecznie zapraszamy do do zapoznania się z ofertą atrakcji hotelowych dla firm. Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa firmę w Heron Live Hotel *****.
Oferta organizacji imprez i eventówHeron Live Hotel ***** to wymarzone miejsce na świętowanie najważniejszych momentów w życiu, a szczególnie uroczystości weselnych. Przyjęcia, które organizujemy na długo zachowują się także w pamięci Waszych bliskich. Warto zadbać o to, by w pełni korzystać z radości tych wyjątkowych chwil. Pięciogwiazdkowy Heron Live Hotel gwarantuje profesjonalną organizację przyjęcia oraz zapewnia jego wyjątkowość. Otwieramy się na najróżniejsze pomysły Waszych przyjęć weselnych i gwarantujemy, że wszystko przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami. Do Państwa dyspozycji oddajemy specjalnie przygotowaną na tą okazje salę, która będzie szykownym i subtelnym tłem niezapomnianego przyjęcia weselnego. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa oczekiwania na każdym etapie przygotowań. Decydując się na przyjęcie weselne wykorzystując przestrzeń hotelu, mogą Państwo sobie pozwolić na zaproszenie dowolnej liczby gości. Nasi konsultanci ślubni są w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sienna, Dolnośląskie
Sienna 104, 33-318 Gródek n/Dunajcem
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu