obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Zajazd Pocztowy***

Miasto
Kontakt ul. Jedności 78-80
65-018 Zielona Góra
tel.: 68 324-70-06 wew. 21
kom.: 691 494 434

Opis

Ten trzygwiazdkowy hotel mieści się w dawnym budynku poczty z XIX wieku, usytuowanym w odległości zaledwie 500 metrów od Starego Rynku w Zielonej Górze.

W 3 – gwiazdkowym hotelu Zajazd Pocztowy do dyspozycji Gości oddajemy 9 komfortowych pokoi z łóżkiem podwójnym (małżeńskim) lub dwoma oddzielnymi łóżkami, a także jeden luksusowy apartament.

Wszystkie pokoje wyposażone są w miejsce do pracy oraz oddzielne łazienki z prysznicem i niezbędnym jej wyposażeniem. Ponadto, we wszystkich pokojach znajduje się telewizja,i telefon i lodówka. Goście mogą skorzystać z przewodowego lub bezprzewodowego internetu wi-fi.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Przestronny, 50 – metrowy apartament to najbardziej prestiżowy pokój ze wszystkich dostępnych. Posiada pokój dzienny, dużą sypialnię z łóżkiem małżeńskim i komfortową łazienką. Apartament wyposażony jest w dostęp do przewodowego lub bezprzewodowego internetu, telewizję, telefon i lodówkę.

Dopełnimy wszelkich starań, aby wysoki standard oferowanych usług zapewnił naszym Gościom najwyższy komfort pobytu.

Udogodnienia

room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
nie akceptujemy zwierząt
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Restauracja 1Restauracja tradycyjna
Restauracja 2Pestauracja chińska ,,Pekin"
Opłata parkingowaParking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja) w cenie 20 PLN za dzień.
Łączna ilość pokoi9
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje wyposażone są w miejsce do pracy oraz oddzielne łazienki z prysznicem i niezbędnym jej wyposażeniem. Ponadto, we wszystkich pokojach znajduje się telewizja,i telefon i lodówka. Goście mogą skorzystać z przewodowego lub bezprzewodowego internetu wi-fi. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.
Wyposażenie apartamentuPrzestronny, 50 – metrowy apartament to najbardziej prestiżowy pokój ze wszystkich dostępnych. Posiada pokój dzienny, dużą sypialnię z łóżkiem małżeńskim i komfortową łazienką. Apartament wyposażony jest w dostęp do przewodowego lub bezprzewodowego internetu, telewizję, telefon i lodówkę.
Aktywności wewnętrzneWspólny salon / sala TV
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieCzęść przeznaczona dla palących, wypożyczalnia samochodów, rezerwacja biletów, budzenie na życzenie
Oferta biznesowaW naszym obiekcie znajdują się 3 pomieszczenia, w których możemy zorganizować dla Państwa szkolenie, konferencję lub spotkanie biznesowe.Sale posiadają niezależne wejścia, dostęp do światła dziennego, wyposażone są w sprzęt multimedialny.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zielona Góra, Lubuskie
ul. Jedności 78-80, 65-018 Zielona Góra
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu