Hotel Europa***

Miasto
Kontakt Al. Wolności 5
62-800 Kalisz
tel. 62 767 20 31

Opis

Hotel nastawiony na spełnienie oczekiwań gości, tak by z przyjemnością powracali w nasze progi.

Zbudowaliśmy nowe oblicze hotelu „Europa” który na podwalinach wieloletniej tradycji sięgającej 1799r. stworzył miejsce, gdzie kultywuje się polską gościnność i europejski standard.

Posiadamy doświadczenie i wiedzę poprzedników niezbędną by zapewnić komfort, wygodę i dyskrecję.

Mieścimy się w ścisłym centrum kulturalno – biznesowym miasta.

Z okien hotelu mogą Państwo podziwiać ulicę, która otrzymała miano najpiękniejszej oraz teatr, którego początki sięgają II połowy XIX wieku, otoczony jednym z największych parków w Wielkopolsce.

Fachowy Personel hotelu zadba o profesjonalną obsługę i ciepłą atmosferę. Dla stałych gości przewidujemy specjalną ofertę cenową, przy dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjacji cen.

Udogodnienia

room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking niedaleko obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
winda
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
nie akceptujemy zwierząt
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Opłata parkingowaParking prywatny jest dostępny przy sąsiednich ulicach (konieczna jest rezerwacja) w cenie 25 PLN za dzień.
Łączna ilość pokoi53
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój Standard
Pokój kategoria 2Pokój Wysoki Standard
Pokój kategoria 3Pokój Lux
Pokój kategoria 4Pokój Super Lux
Apartament kategoria 1Apartament Egipski
Wyposażenie pokojuWyposażenie pokoju obejmuje TV, klimatyzację, telefon, internet sieciowy oraz bezprzewodowy Wi-Fi, najwyższej klasy pościel z naturalnej bawełny, serwis kawowy + słodka niespodzianka, wodę mineralną, czajnik bezprzewodowy, przytulną łazienkę (z płaszczem kąpielowym, pantoflami, kosmetykami hotelowymi, suszarką). Pokoje o podwyższonym standardzie posiadają dodatkowo lodówkę, minibar, sejf, DVD z biblioteką filmów, TV z telewizją cyfrową, jacuzzi, wannę z hydromasażem lub prysznic.
Wyposażenie apartamentuApartament składa się z części sypialnej i biznesowej. Posiada dodatkowo wygodne łoże wodne, mini wieżę HIFI Audio.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenę usługi wliczone jest śniadanie i możliwość zdeponowania wartościowych rzeczy w sejfie.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieUsługi konsjerża, Biuro Informacji Turystycznej, rezerwacja i zakup biletów, wymiana walut, część przeznaczona dla palących, wypożyczalnia samochodów, dostawa artykułów spożywczych, automat z napojami, transfer (dodatkowo płatny)
Oferta biznesowaDo Państwa dyspozycji oddajemy 3 nowoczesne, klimatyzowane sale przeznaczone na organizację szkoleń , pokazów, spotkań biznesowych oraz konferencji w Kaliszu. Posiadamy sale o doskonałej akustyce i wprost wymarzonych warunkach do pracy, przystosowane do organizowania wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń, promocji, spotkań biznesowych oraz okolicznościowych bankietów dla -30 –50 i –100 osób w Kaliszu. Jako jedni z nielicznych oferujemy profesjonalne konferencje w Kaliszu. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w sprzęt komputerowy szybkie łącze internetowe, Internet bezprzewodowy WiFi, mikroport a także projektor multimedialny. Do Państwa dyspozycji są również: drukarka laserowa, oraz ksero, telewizor LCD, DVD, sprzęt komputerowy. Doskonała lokalizacja Hotelu, w ścisłym centrum kulturalno – biznesowym miasta, dogodny dojazd wraz z dostępem do parkingu hotelowego z całodobową obsługą to dodatkowe atuty przemawiające do zorganizowania konferencji w Kaliszu.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kalisz, Wielkopolskie
Aleja Wolności 5, 62-800
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu