Hotel Olympic***

Miasto
Kontakt ul. Leśna 15a,
64-510 Wronki
tel.: 67 25 45 500

Opis

To nie jest kolejny, zwyczajny hotel pod Poznaniem. To trzygwiazdkowy obiekt o niezwykłym charakterze.

Hotel Olympic *** to starannie zaprojektowany obiekt, ujmujące i futurystyczne kształty tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca. Malowniczo usytuowany na skraju Puszczy Noteckiej, 50 km od Poznania, to doskonałe miejsce do odpoczynku, relaksu.

Otwarte i przestronne wnętrza zostały stworzone tak, aby uzyskać maksymalnie komfortową przestrzeń dla gości. Hotel składa się 27 przestronnych dwuosobowych pokoi rozmieszczonych na 3 piętrach, w tym 2 apartamenty VIP, doskonałe dla osób ceniących sobie dodatkowe wygody lub chcących spędzić niezapomniane chwile w romantycznym oraz luksusowym otoczeniu. W ofercie Hotelu Olympic posiadamy również pokój typu Studio. Subtelnie wydzielone pomieszczenia zapewnią komfort potrzebny do relaksu i pracy. Nie zapomnieliśmy również o osobach niepełnosprawnych do ich dyspozycji przygotowaliśmy dwa pokoje w pełni przystosowane do ich potrzeb.

Dodatkowo Hotel Olympic *** oferuje doskonałą kuchnię serwowaną w wyjątkowo przestronnej i stylowej restauracji. Bogata różnorodność menu od dań kontynentalnych, kuchni śródziemnomorskiej oraz koreańskiej zaspokoi każde podniebienie.

W naszym hotelu zorganizujesz również eleganckie i wystawne wesele, komunię, imprezę firmową lub rodzinną. Hotel Olympic *** to idealne miejsce dla przeprowadzenia szkoleń i kongresów dla biznesu oraz organizacji społecznych. Hotel Olympic to również doskonała baza do organizacji piłkarskich zgrupowań. Świetnie wyposażone zaplecze dla sportowców, stadion na 4000 miejsc z podgrzewaną płytą, spełniający wszystkie wymogi UEFA oraz FIFA do rozgrywania meczy pucharowych i międzynarodowych. Dodatkowe dwa boiska treningowe oraz Centrum Treningowe w Popowie zapewnia doskonałe warunki dla organizacji zgrupowań piłkarskich.

W hotelu znajduje się również wiele miejsc idealnych do spędzania wolnego czasu i zabawy. Stoły bilardowe, siłownia, odnowa biologiczna, SPA, oraz bogata oferta zajęć sportowych.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wronki, Wielkopolskie
ul. Leśna 15a, 64-510 Wronki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu