Młyn Klekotki Resort & Spa

Las
Kontakt Hotel Młyn Klekotki
14-407 Godkowo,
tel +48 (55) 249 00 00
tel +48 (55) 249 77 00

Opis

Wyjątkowa osada zlokalizowana w malowniczej części Mazur zachodnich. Tutaj czas biegnie wolniej a otaczająca natura wprawia w wyjątkowy nastrój

Hotel Młyn Klekotki*** w miejscowości Godkowo to miejsce nieco inne niż wszystkie. Tutaj czas biegnie jakby wolniej. Otulony pośród lasów odrestaurowany XVII-wieczny młyn wodny zaadaptowany został pod cudne sypialnie, apartamenty oraz sale konferencyjne. Zapierające dech w piersiach wnętrza, wyjątkowy klimat miejsca indywidualne podejście do potrzeb każdego Gościa sprawią, że słowo RELAKS nabierze zupełnie nowego znaczenia. Budynki nawiązują architekturą do Osady Młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim nawiązując także stylistyką do nurtów Art Deco i Secesji.

Posiadamy 44 pokoje do dyspozycji gości. Dla rodzin podróżujących z dziećmi lub grup przyjaciół, istnieje także możliwość dostawek. Większość pokoi typu standard mieści się w pochodzącym z XVII wieku młynie i domu młynarza. W pomieszczeniach zachowały się zabytkowe elementy architektoniczne, jak belki stropowe lub deski sufitowe z kwiatowymi motywami.

Przestronne, urządzone ze smakiem pokoje delux znajdują się głównie w nowym budynku, położonym tuż nad rzeką Wąską. Ich wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i relaksie. W najbardziej reprezentacyjnych częściach hotelu znajdują się przestronne apartamenty.

Udogodnienia

sauna fińska
fitness

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Podstawowe informacje
Film
Opinie
Lokalizacja
Pokój kategoria 1Pokój standard
Pokój kategoria 2Pokój deluxe
Apartament kategoria 1Apartament standard
Pokoje cena od252
Apartamenty cena od495
Aktywności wewnętrznebillard, warsztaty lepienia z gliny, warsztaty degustacyjne, masaż dźwiękiem,
Aktywności zewnętrzneSprzęt wodny, korty tenisowe blisko hotelu, szlaki rowerowe,
Oferta SPAHotel Młyn Klekotki w swoim 600-letnim dębie skrywa dębu skrywa Sento SPA. Obiekt stanowi rekonstrukcję starej stodoły, postawionej na skarpie za starym dębem. Przemierzając korytarze naszego SPA Gościom towarzyszy intensywny zapach drewna a wystrój wnętrz sprzyja odprężeniu i poczuciu ciepła i relaksu. Naszych gości wita piękna, wysoka przestrzeń, zapach olejków, wiórów cedrowych, dźwięk gongów, ciepło kominka i smak wiśniowej herbaty. Wiedza którą posiadamy czerpana jest z doświadczenia najlepszych, przekazujemy ją sobie wzajemnie tworząc tym samym szereg pięknych rytuałów i tradycyjnych, japońskich zabiegów, których można tu doświadczać. Posiadamy zespół wyjątkowych ludzi, wspaniałych fachowców, inspirujących się wzajemnie. Cały obiekt traktujemy jako wyjątkową strefę wellness zarówno dla ciała, jak i ducha. Goście przekraczający bramę, doświadczają odpoczynku w każdym calu, ponieważ poza ofertą indywidualnie dobranych zabiegów i rytuałów, doświadczają wyjątkowości strefy wellness płynącej z natury, otoczenia, energii drzew, szumu liści i powietrza.
Oferta biznesowaNa Mazurach Zachodnich próżno szukać lepszego miejsca na zorganizowanie konferencji, który będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt, jednocześnie oferując tak wyjątkowe doświadczenie z naturą. Do dyspozycji uczestników oddajemy następujące, profesjonalne sale konferencyjne: – Sala na Rzece – 102 -120 osoby, – Sala w Młynie – 46-60 osób, – Sala Kominkowa – 30 osób, – Ogród Zimowy – 50 osób, – Sala Barowa -32 osoby, – Młyńska Winiarnia – 18 osób, – Weranda – 15 osób. Nasze wnętrza jak i otaczająca nas zieleń gwarantuje wręcz nieograniczone możliwości uatrakcyjniające pobyt w trakcie konferencji. Imprezy integracyjne na Mazurach zyskują nowe znaczenie w Młynie Klekotki. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, z pewnością odpowiemy atrakcyjną ofertą! Jednym z nowatorskich rozwiązań z jakim wychodzimy do naszych Gości w trakcie konferencji jest Wirtualna Rzeczywistość. Jako jeden z nielicznych hoteli wprowadziliśmy taką możliwość i cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem! Wirtualna Rzeczywistość (VR) to trójwymiarowy świat całkowicie wykreowany przez komputer. W odróżnieniu od znanych technologii 3D, w których widzimy przestrzenne obiekty, VR pozwala na zjawisko immersji, czyli pełnego zanurzenia się w cyfrowy świat. Znajdujemy się „w środku” gier czy filmów.HTC
Opłata parkingowaParking bezpłatny

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Godkowo, Warmińsko-Mazurskie
Klekotki 1, 14-407 Godkowo
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu