Hotel Skarpa***

Miasto
Kontakt ul. J. Piłsudskiego 13
16-500 Sejny
tel.: 87 516 20 65
Kom..: 692 790 082

Opis

Hotel i Restauracja Skarpa *** w Sejnach.

Hotel Skarpa *** usytuowany jest w centrum powiatowego miasta na obrzeżach niedużego parku miejskiego, obok przepływajacej przez Sejny rzeki "Marycha", przy głównej trasie Suwałki - Sejny - Ogrodniki - Lazdijai (Litwa) oraz Augustów - Sejny - Ogrodniki - Lazdjai.

Z racji swego położenia jest doskonałą bazą wypadową na Litwę (do Wilna tylko 150 km), do AQUA PARKU w Druskiennikach (ok. 60 km), po Suwalszczyźnie, np.: Wigierski Park Narodowy, wigierski klasztor kamedułów, Wiżajny, Suwalski Park Krajobrazowy, jez. Hańcza, Stańczyki (wiadukty) itp. oraz tereny podlasia np.: Kruszyniany, bagna Wizny, Supraśl, Krynki itp.

Dysponujemy 98 miejscami noclegowymi w pokojach 1os, 2os, 3os, 4os. Wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym (WC, natrysk) i kablowym lub radiowym dostępem do internetu. Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć odbiornik tv na czas pobytu w naszym hotelu. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 a kończy o godz. 11.00 dnia następnego. W większości pokojach jest możliwość dostawienia rozkładanej sofy oraz łóżeczka dla dzieci.

Spa
Sauna to idealne miejsce na chwilę reflekscji oraz wyciszenie. Wymyślona przez finów, którzy wierzyli, że oczyszcza ciało i umysł z wszelkiego zła, od dawien dawna zdobywa wielbicieli na całym świecie. Organizm poddawany naprzemiennemu działaniu gorącego powietrzai lodowatej wody, odzyskuje siły witalne i w znacznym stopniu poprawione zostaje krążenie krwi. Oprócz tego rozluźnia napięte mięśnie, łagodzi stany zapalne stawów oraz bóle reumatyczne, co jest szczególnie dokuczliwe w przypadku osób starszych. Sauna ma również korzystny wpływ na problemy z zatokami i górnymi drogami oddechowymi, które mają tendencje do nawrotów.

Do dyspozycji gości oddajemy SAUNĘ SUCHĄ oraz SAUNĘ PAROWĄ. Tuż obok znajduje się JACUZZI, które przy pomocy specjalnych dysz gwarantuje cudowny masaż całego Ciała. Po odprężającej i odżywiającej kąpieli zapraszamy do odpoczynku na leżakach znajdujących się na tarasie. W naszym SPA odbywają się również różnego rodzaju masaże, które pozwolą się odprężyć oraz zrelaksować.

Nasza restauracja dysponuje:

  • Salą restauracyjną na 80 osób
  • Salą barową
  • Salą konferencyjną na 35 osób
  • Salą konferencyjną BLACK&WHITE na 100os.
  • Salą balową "Biała Perła" na 260os.
  • oraz tarasem z Widokiem na centrum miasta

Udogodnienia

sauna fińska
usługa prania
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
spa
wi-fi
restauracja w obiekcie
jacuzzi
całodobowa recepcja

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA
Podstawowe informacje
Nocleg
SPA
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 11:00
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Łączna ilość pokoi20
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowy
Pokój kategoria 4Pokój czterosobowy
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym (WC, natrysk) i kablowym lub radiowym dostępem do internetu. Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć odbiornik tv na czas pobytu w naszym hotelu.
Oferta SPASauna to idealne miejsce na chwilę refleksji oraz wyciszenie. Oddajemy do dyspozycji gości SAUNĘ SUCHĄ Nazywaną również sauną fińską, w której ciało poddawane jest działaniu temperaturze około 90 stopni C oraz SAUNĘ PAROWĄ, w której jest około 45-50 stopni C. Tuż obok znajduje się JACUZZI, które przy pomocy specjalnych dysz gwarantuje cudowny masaż całego Ciała. Po odprężającej i odżywiającej kąpieli zapraszamy do odpoczynku na leżakach znajdujących się na tarasie. W naszym SPA odbywają się również różnego rodzaju masaże, które pozwolą się odprężyć oraz zrelaksować.
Oferta biznesowaHotel posiada dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne (klimatyzacja, rzutnik multimedialny, Internet bezprzewodowy, ekrany, TV, odtwarzacz DVD, mikrofon, nagłośnienie).

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sejny, Podlaskie
ul. J. Piłsudskiego 13, 16-500 Sejny
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu