Hotel Kazimierski Zdrój ***

Las
Kontakt Oblasy 199
24-123 Janowiec
Telefon: 81 881 55 00

Opis

Sprawdź jak piękna może być chwila w Kazimierskim Zdroju ***.

Na zboczu Góry Zamkowej, z niesamowitym widokiem na Kazimierz Dolny, tuż nad Wisłą, powstał Hotel Kazimierski Zdrój ***, na którego wirtualnej wizytówce serdecznie Państwa witamy.

Hotel Kazimierski Zdrój *** to miejsce na Lubelszczyźnie wyjątkowe. Dla tych, którzy poszukują wyjątkowej przestrzeni, odpoczynku, inspiracji, przemiany, odmiany. Hotel Kazimierski Zdrój powstał z dobrych, pozytywnych emocji, pragnienia tworzenia, dawania szczęścia, promowania mało dziś popularnego nurtu troski o ciało i duszę jako jedności, co, wierzymy, zapewnia długoletnie, energetyczne życie.

Odkryj piękno całego regionu lubelskiego: Janowiec, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Puławy, Sandomierz…

Jeśli jest w Tobie pragnienie równowagi, harmonii, powrotu do pierwotnej jedności ciała i ducha być może uda Ci się ją odnaleźć tutaj, gdyż właśnie po to powstało to miejsce. Jeśli jest w Tobie pragnienie, oznacza to, że musisz poszukać źródła…

Udogodnienia

basen
basen dla dzieci
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
sklepik
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, Basen dla dzieci, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Opłata parkingowaOpłata za parking wliczona jest w cenę noclegu.
Łączna ilość pokoi21
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuStandardowe wyposażenie każdego pokoju to biurko z mini barem, telewizja, telefon, sejf oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenę noclegu wliczone są: śniadanie w restauracji w formie bufetu szwedzkiego, wstęp na basen, dostęp do sali fitness i sauny, ręczniki i szlafrok, sejf w pokoju hotelowym, monitorowany parking i nieograniczony dostęp do Internetu – WiFi.
Aktywności wewnętrzneCentrum fitness, solarium, karaoke,
Aktywności zewnętrzneNordic Walking, jazda na rowerze, paralotniarstwo (w pobliżu)
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieWymiana walut, transfer (dodatkowo płatny)
Oferta SPADotleniony w wyniku aktywności fizycznej mózg produkuje endorfinę, hormon szczęścia, ale dopiero z relaksem, odżywczymi posiłkami, w sprzyjającej atmosferze, może spowodować poczucie głębokiej, niezwykłej harmonii ciała i ducha. Taką właśnie niezwykłą podróż w głąb siebie, by odkryć wewnętrzny spokój, harmonię i szczęście, oferuje Hotel Kazimierski Zdrój.
Oferta biznesowaOferta konferencyjna Hotelu Kazimierski SPA & Wellness to propozycja dla firm i instytucji, które szukają luksusowej, ale i kameralnej przestrzeni dla swoich spotkań. Zapewniamy do 100 miejsc w sali konferencyjnej i do 50 miejsc noclegowych. Wyposażenie sali konferencyjnej nagłośnienie, projektory, mikrofony bezprzewodowe, ekrany, flipcharty, przesuwne ścianki umożliwiające kształtowanie przestrzeni.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Oblasy, Lubelskie
Oblasy 199, 24-123 Janowiec
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu