Hotel i Restauracja Lwów***

Miasto
Kontakt ul. Bronowicka 2
20-301 Lublin
Tel.: 81 7455709
Kom: 510 861 255

Opis

Zapraszamy Państwa do trzygwiazdkowego hotelu, uruchomionego w pobliżu centrum Lublina.

Obiekt utrzymany w stylu secesyjnym spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających Gości.

Naszym atutem jest między innymi doskonała lokalizacja.

Hotel usytuowany jest 12,5 km od lotniska w Świdniku (Port Lotniczy Lublin), 5 minut od terenów targowych , 5 minut jazdy od ścisłego centrum Lublina (Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście) oraz 3 minuty od hali MOSiR (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji)a także 10 minut od centrum handlowego Plaza. Dysponujemy ponad 60 miejscami noclegowymi w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, pokojach lux oraz apartamencie.

Jesteśmy liderem wśród obiektów organizujących konferencje, szkolenia, bankiety, wesela i przyjęcia okolicznościowe. Organizowane przez nas wesela, przyjęcia rodzinne, Bale Andrzejkowe jak i Bale Sylwestrowe cieszą się ogromnym uznaniem ich uczestników. Posiadamy 4 sale konferencyjno-bankietowe: Kolumnowa mogąca pomieścić 200 osób w układzie teatralnym, Lwowska z której korzystać może 100 osób, Muzyczna dla 20 osób i Piekiełko, przeznaczoną do mniejszych /10 osób/ spotkań. Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny.

W salach restauracyjnych, mogących jednorazowo pomieścić łącznie ponad 230 osób, serwujemy naszym Gościom dania kuchni ukraińskiej i tradycyjnej polskiej. Przytulna, przestronna altana ogrodowa  jest dopełnieniem naszej oferty gastronomicznej. Nasi Goście mogą nieodpłatnie skorzystać z parkingu oraz łącza wi-fi dostępnego zarówno w restauracji jak i w hotelu.

Udogodnienia

usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
nie akceptujemy zwierząt
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, rosyjski
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Restauracja 2Bowar
Opłata parkingowaBezpłatny parking prywatny dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja).
Łączna ilość pokoi33
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój Economy
Pokój kategoria 2Pokój Standard
Pokój kategoria 3Pokój Lux
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuKażdy pokój posiada własną łazienkę (z wanną bądź z prysznicem) oraz jest wyposażony w biurko i krzesło, bezpłatny dostęp do Internetu oraz możliwość korzystania z telewizorów.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenę usługi jest wliczone śniadanie.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieCzęść przeznaczona dla palących, sprzęt do grillowania
Oferta biznesowaW salach Restauracji Hotelu Lwów, mieszczących do 200 osób w kompetentny sposób organizujemy prezentacje, szkolenia, sympozja, rozmowy rekrutacyjne, spotkania integracyjne czy spotkania biznesowe. Uczestnikom konferencji zapewniamy zorganizowanie przerw kawowych, obiadu czy też uroczystej kolacji. Sale mogą zostać wyposażone w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, system nagłośnieniowy, bezpłatne łącze internetowe.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lublin, Lubelskie
ul. Bronowicka 2, 20-301 Lublin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu