Grand Hotel Kielce ****

Miasto
Kontakt ul. Henryka Sienkiewicza 78
25-501 Kielce
Tel. + 48 41 365 50 00

Opis

Miejsce, gdzie spotykają się przeszłość z teraźniejszością.
Wysiadając z pociągu na dworcu PKP w Kielcach w czasach PRL-u, najpierw słyszało się „Tu stacja Kielce…”, potem z bagażami prosto z peronu schodziło się do tunelu, aby przy wyjściu w stronę miasta zobaczyć bryłę hotelu Centralnego z wielkim neonem „Witamy w Kielcach”.
Od tamtej pory nasz hotel zmienił nazwę i właściciela. Przeszedł gruntowny remont i modernizację, stając się nowoczesnym, 4-gwiazdkowym centrum wystawienniczo-konferencyjnym dostosowanym do międzynarodowych standardów.

Na dachu hotelu neonu już nie ma, ale niezmiennie, z serdecznością witamy w Kielcach wszystkich gości. Po podróży czy spotkaniu nasi goście mogą udać się do jednego ze 122 komfortowych pokoi. Omówić wydarzenia dnia w kawiarni lub skosztować autorskiego menu szefa kuchni w Oranżerii. Łaźnia parowa pomaga rozładować stres, a sala fitness - nabrać energii na wieczór.

Udogodnienia

room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
parking niedaleko obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
gabinet masażu
winda
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
lobby bar
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
siłownia
sale konferencyjne
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
SpecjalizacjaObiekt miejskiMiejsce dogodne na spotkania integracyjneHotel biznesowyObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Restauracja Oranżeria
Restauracja 2Kawiarnia Klimt
Opłata parkingowaParking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja) w cenie 25 PLN za dzień.
Łączna ilość pokoi122
Łączna ilość apartamentów4
Pokój kategoria 1Pokój typu Standard
Pokój kategoria 2Pokój typu Superior
Apartament kategoria 1Apartament Junior Suite
Apartament kategoria 2Apartament Excecutive Suite
Wyposażenie pokojuStandardowe wyposażenie pokoi i apartamentów w Grand Hotel Kielce **** to regulowana klimatyzacja, łazienka z prysznicem, LCD TV, suszarka do włosów, lusterko powiększające, bezpłatne Wi-Fi, kanapa, stolik i krzesła, telefon, biurko do pracy, minibarek/lodówka, duża szafa/wieszak/bagażownik, butelkowana woda mineralna, zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Aktywności wewnętrzneŁaźnia parowa, centrum fitness. W tym samym budynku kasyno, Pasaż Zielony, Avis, Santander Bank, Rossmann
Aktywności zewnętrzneTor wyścigowy (w pobliżu), wypożyczalnia samochodów i rowerów
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieBankomat na terenie obiektu, czyszczenie butów, transfer (dodatkow płatny)
Oferta SPASkorzystaj z nowocześnie wyposażonej sali do ćwiczeń (bieżnia, rower treningowy, wiosło, orbitrek) oraz łaźni parowej. Zadbaj o kondycję, wygląd i świetne samopoczucie.
Oferta biznesowaLokalizacja w samym centrum Kielc pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń: konferencji, kongresów, spotkań biznesowych oraz wydarzeń kulturalnych. Sale konferencyjne dobrane odpowiednio do wielkości grupy oferują nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasze centrum to prestiżowy obiekt, którego infrastrukturę uzupełnia świetna oferta kulinarna i usługowo-handlowa.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kielce, Świętokrzyskie
ul. Henryka Sienkiewicza 78, 25-501 Kielce
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu