Hotel Piast ***

Miasto
Kontakt ul. Krzywoustego 14
48-300 Nysa
Tel.: +48 77 433 40 84-86
Fax.: +48 77 433 40 86
Tel.: +48 530 228 328
e-mail: hotelpiastnysa@poczta.onet.pl

Opis

Pobyt w hotelu PIAST *** to doskonała propozycja dla turystów i osób przybywających do Nysy w celach służbowych.

Hotel Piast *** jest pierwszym renomowanym, działającym na nyskim rynku obiektem o ponad 40 letniej tradycji. Po weryfikacjach unijnych zachował ***.

Doskonała lokalizacja w  samym centrum oraz przystępne ceny sprawią, że pobyt w Nysie będzie niezapomnianym przeżyciem. 

Hotel w swej wieloletniej tradycji wyróżnia się profesjonalną i kompetentną obsługą będąca do dyspozycji gości przez całą dobę.

Tradycja, dbałość wykwalifikowanego personelu oraz znakomite polskie dania serwowane w naszej restauracji sprawiają, że hotel posiada wyjątkowy klimat, sprzyjający wypoczynkowi oraz spotkaniom w atmosferze luksusu i odprężenia. To idealne miejsce na pobyt, konferencje i szkolenia firmowe, a także organizację wesela.

Oprócz usług hotelowych i gastronomicznych prowadzimy w hotelu usługi fryzjersko - kosmetyczne w naszym salonie "Gabriel" . Przez cały rok do dyspozycji gości jest Koniak Klub, a w sezonie letnim punkt gastronomiczny "Piaścik". Goście hotelowi mogą również skorzystać z usług dodatkowych jak pranie, prasowanie, możliwość konsultacji medycznej, w trudnych sprawach porady prawnej.

Udogodnienia

room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
spa
winda
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
restauracja w obiekcie
sklepik
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Restauracja 1Restauracja i kawiarnia hotelowa
Łączna ilość pokoi28
Pokój kategoria 1Pokój dwuosobowy
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje wyposażone są w łóżko małżeńskie lub dwa osobne łóżka, łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, radio, bezpłatny dostęp do Internetu.
Wyposażenie apartamentuApartament to większy luksus przestrzeni oraz umeblowania. Stanowi jedno duże pomieszczenie z przedpokojem i biurkiem oraz cześć sypialną. Wyposażony jest w obszerne łóżko, elegancką łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną, telewizor LCD, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu, radio, lodówkę oraz część balkonową loggię. Dodatkowy wyposażony jest w zestaw powitalny. Każdy z nich posiada piękny widok na zabytkowy rynek oraz fontanny.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieCzyszczenie butów, fryzjer, salon piękności, bankomant, Biuro Informacji Turystycznej
Oferta SPAW ciepłej atmosferze oraz intymnych warunkach od pierwszych lat swojej działalności świadczymy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Wysokiej jakości nowoczesny sprzęt do zabiegów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz powoduje, że każdy klient w naszym salonie poczuje się wyjątkowo i bezpiecznie. Profesjonalizm oraz wysoka jakość sprawiają, że możesz nie tylko zachować młody i piękny wygląd, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. Elegancko urządzone, komfortowe wnętrza i ciepła, przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta w salonie staje się niezwykle odprężającym, niezapomnianym przeżyciem.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Nysa, Opolskie
ul. Krzywoustego 14, 48-300 Nysa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu