Hotel Groman ***

Miasto
Kontakt Al. Krakowska 76
05-090 Sękocin Stary
tel. +48 22 797 43 00,
tel. +48 22 720 25 55

Opis

Wszystkich podróżujących po Polsce i przez Polskę serdecznie zapraszamy do Hotelu GROMAN ***.

Dlaczego do nas? Nasz hotel jest doskonale położony – u zbiegu tras z Krakowa i Katowic, do lotniska Chopina jest 13 km, a do centrum Warszawy 15 km. Takie położenie jest olbrzymim atutem dla tych, którzy planują realizację różnych zadań  w Warszawie. W odróżnieniu od hoteli warszawskich jest u nas jednak znacznie taniej i spokojniej. A jeżeli nasi goście zechcą udać się na wieczorny spacer po Starym Mieście lub wyjść do teatru bardzo szybko dojadą do wytyczonego celu.

Na naszych miłych gości czekają przestronne i profesjonalnie urządzone  pokoje. Łazienki pokojowe wyposażone są w prysznice, a niektóre z nich mają dodatkowo wanny, a nawet wanny z hydromasażem. A zatem po długiej podróży lub intensywnym szkoleniu można się zrelaksować. Dodatkowo pobyt umili możliwość zagrania w  Kręgle, Bilard lub Darty. Każdy z gości może korzystać z darmowego bezprzewodowego Internetu na terenie hotelu.

Zapraszamy do naszej Restauracji na smaczne i obfite posiłki kuchni polskiej i europejskiej. Miła i sprawna obsługa kelnerska służy pomocą przy wyborze dań i drinków.

Wierzymy w to, iż do licznego już grona stałych klientów indywidualnych i firm dołączą następni. Za nami przemawia 20 lat doświadczenia w organizowaniu różnego rodzaju spotkań biznesowych, bankietów i innych imprez okolicznościowych, w tym wesel.

Z usług naszego hotelu korzystają osoby, które powierzają nam organizację różnych uroczystości nie tylko biznesowych ale i rodzinnych takich jak: wesela, chrzciny, imprezy urodzinowe i konsolacje. Organizacja wesel, od dwudziestu lat jest jednym z filarów działalności hotelu. Mamy w tej dziedzinie dużo sukcesów, które były możliwe dzięki doskonałej organizacji i wyspecjalizowanemu zespołowi pracowników.

Bliskość Warszawy skłania wiele firm, także z głębi Polski, do organizowania szkoleń, konferencji i eventów. Wśród naszych stałych klientów są firmy i instytucje zarówno z sektora budżetowego jak i prywatnego. Z przyjemnością zorganizujemy spotkanie jednodniowe jak i kilkudniową konferencję, bądź też rozciągnięty w czasie cykl szkoleń. Mamy trzy, w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, oraz trzy sale bankietowe. Przy każdej z nich, na życzenie, możemy przygotować poczęstunek w postaci kawy, herbaty, zimnych napoi oraz ciast i ciasteczek, które umilą każdą przerwę kawową. Jest na to wystarczająca ilość miejsca.  Po całym dniu pracy, uczestników spotkań zapraszamy do drink baru, na kręgle i bilard.

Zwolenników aktywnych form rozrywki zapraszamy nad stawy w Falentach by podziwiać ptactwo wodne lub na spacery po ścieżkach edukacyjnych w pobliskich lasach chojnowskich.

Bardzo serdecznie zapraszamy nowych gości i partnerów do współpracy. Z pewnością będziecie Państwo zadowoleni. Nasze atuty to: lokalizacja, sprawny, nastawiony na realizację zadań personel,  przestronne i przyjazne wnętrza, dobra kuchnia, podejmowanie różnych, nawet obarczonych wysokim stopniem ryzyka, wyzwań.

Z przyjemnością będziemy gościć Państwa w naszych progach.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
winda
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
zwierzęta mile widziane
kręgle
całodobowa recepcja
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_KRęGLE, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki, rosyjski
Restauracja 1Restauracja hotelowa i Coctail Bar
Łączna ilość pokoi69
Pokój kategoria 1Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 2triple room
Pokój kategoria 3room with kitchenette
Pokój kategoria 4de luxe room
Pokój kategoria 5De Luxe room with a round bed
Wyposażenie pokojuTV, łazienka z prysznicem, kosmetyki hotelowe, ręczniki, suszarka do włosów, telefon do wewnętrznego wykorzystania. Pokoje de Luxe posiadają dodatkowo łazienkę z wanną z hydromasażem i osobnym prysznicem, lodówkę z mini-barem oraz klimatyzację.
Aktywności wewnętrzneBowling Club, rzutki
Aktywności zewnętrznetrampolina dla dzieci, ogród, taras, grill (za dodatkową opłatą)
Dodatkowe udogodnienia w obiekciewspólny salon, sala TV

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sękocin Stary, Mazowieckie
Al. Krakowska 76, 05-090 Sękocin Stary
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu