Hotel Dębowa Góra

Las
Kontakt 24 360 20 21
ul. Nowe Rumunki 40/1
09-520 Łąck koło Płocka
woj. mazowieckie

Opis

Jeśli szukają Państwo przepięknego hotelu nad jeziorem, który zachwyca wnętrzami i przyciąga idealnym położeniem, to Hotel Dębowa Góra jest dokładnie tym!

Jeśli szukają Państwo przepięknego hotelu nad jeziorem, który zachwyca wnętrzami i przyciąga idealnym położeniem, to Hotel Dębowa Góra ACTIVE & SPA jest dokładnie tym, co Państwa zadowoli. Województwo mazowieckie gwarantuje sąsiedztwo najważniejszych miast – Płock znajduje się blisko Warszawy i Łodzi – oraz szerokie zaplecze atrakcji i udogodnień.

Zapraszamy do Hotelu Dębowa Góra ACTIVE & SPA położonego nad malowniczym jeziorem wśród zieleni lasów. Park Krajobrazowy, w otulinie którego się znajdujemy, gwarantuje naszym Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku w ciszy i spokoju o każdej porze roku. To oferta zarówno na wakacje, jak i na krótkie wczasy w ciągu roku. Kompleksowa oferta hotelu gwarantuje, że – niezależnie od miesiąca czy pogody – każdy z gości będzie zadowolony. Nowoczesne, najbardziej rozwinięte hotele zapewniają swoim klientom nie tylko nocleg, ale też szereg udogodnień: dostęp do technologii, SPA, strefę relaksu Wellness, miejsce do różnych aktywności fizycznych, które można wykonywać zarówno samodzielnie, jak i w grupie czy z dziećmi. Nasz hotel SPA nad jeziorem to nie tylko miejsce, którego niewątpliwą zaletą jest idealne położenie – okolice Łodzi, Warszawy – ale też ciągłe poszukiwanie nowych atrakcji dla gości.

Udogodnienia

grota solna
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV kablowa
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
winda
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
teren ogrodzony

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Grota solna, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu11:00
Łączna ilość pokoi45
Pokój kategoria 1Pokój 1-osobowy
Pokój kategoria 2Pokój 2-osobowy Classic
Pokój kategoria 3Pokój 2-osobowy Standard
Pokój kategoria 4Pokój 2-osobowy Standard z balkonem
Pokój kategoria 5Pokój 3-osobowy
Pokoje cena od179 zł

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Nowe Rumunki, Mazowieckie
ul. Nowe Rumunki 40/1, 09-520 Łąck
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu