Zespół Pałacowo Parkowy w Runowie Krajeńskim

Las
Kontakt Runowo Krajeńskie 80
89-421 Runowo Krajeńskie
tel. +48 52 389 78 13

Opis

Pałac Runowo to jeden z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury renesansowej, zlokalizowanego zaledwie 112 km od Poznania i 42 km od Bydgoszczy.

Zespół pałacowo-parkowy w Runowie Krajeńskim to jeden z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury renesansowej. Kunsztownie odrestaurowane i luksusowo wyposażone centrum pałacowo - konferencyjne, wraz z malowniczym 18 ha parkiem i jeziorem doskonale oddają klimat atmosfery pałacu z minionych wieków. Niepowtarzalne, luksusowe apartamenty, stylowo urządzone pokoje, wnętrza z zabytkowymi kominkami zapraszają do pobytu i organizowania bankietów, konferencji, koktajli, imprez plenerowych, galowych otwarć i prezentacji.Drzewostan parku jest dobrze zachowany. W pobliżu ruin pałacu rośnie szereg ciekawych i cennych gatunków drzew. Drzewa parkowe zgrupowane są w swobodnych skupiskach o charakterze krajobrazowym oraz w alejach. Do najstarszych drzew wyjątkowo okazałych o walorach pomnikowych należą dwa dęby szypułkowe rosnące przy zachodniej granicy parku klon sztrzępolistny - jedyny okaz w Polsce oraz piękny okaz platanu rosnącego w grupie drzew na trawniku, za północną elewacją pałacu. Otoczenie zachęca do spacerów i wypoczynku.Obfitujące w zwierzynę łowną sąsiadujące lasy, są wymarzonymi terenami łowieckimi a panujący mikroklimat działa leczniczo na osoby ze schorzeniami dróg oddechowych.

Sale konferencyjne wyposażone w łącza internetowe, nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny, przystosowane do organizowania wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń, promocji i spotkań biznesowych. Stylowe wnętrza, niepowtarzalność miejsca, podnoszą prestiż przeprowadzanych spotkań partnerów krajowych i zagranicznych. Sale przystosowane są dla konferencji od 10 do 130 osób.

SALE KONFERENCYJNE:
- SALA KRYSZTAŁOWA do 130 osób
- SALA KOLUMNOWA do 50 osób
- CHOPIN do 30 osób

Udogodnienia

basen
sauna fińska
sauna infrared
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Sauna Infrared, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi30
Pokoje cena od198 PLN
Apartamenty cena od350 PLN
Wyposażenie pokojuŁazienka, TV sat, WI-FI, ręczniki
Wyposażenie apartamentuJacuzzi, kominek kaflowy
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieW pełni wyposażone sale konferencyjne

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Runowo Krajeńskie, Kujawsko-Pomorskie
Runowo Krajeńskie , 89-421
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu