Przeglądaj Hotele SPA w Polsce

NASZ KATALOG TURYSTYCZNY POZWOLI CI NA PRZEGLĄDANIE OFERT Z PODZIAŁEM NA MIEJSCOWOŚĆ, WOJEWÓDZTWA, NA MAPIE I WIELE INNYCH!

Wiele hoteli posiada dopisek SPA w nazwie. Są hotele spa&wellness, są holistyczne i medyczne spa. Co je tak naprawdę odróżnia i czego możemy spodziewać się po wyborze konkretnego spa?

Hotele SPA & Wellness / Holistyczne SPA

Poza kompleksową ofertą zabiegów, hotele spa & wellnes i hotele z holistycznym spa mają w swojej ofercie zajęcia i terapie, dzięki którym odpoczywa nie tylko ciało ale i dusza. Te wyjątkowe hotele spa dbają o to, aby ich Goście doświadczali filozofii Wellness nie tylko w gabinetach masażu, ale także w restauracjach poprzez odpowiednio skomponowane menu.

Resort SPA

Hotele Resort & SPA łączą odnowę biologiczną z zewnętrzną aktywnością fizyczną. Tego rodzaju hotele często mają w swojej ofercie inne sposoby spędzania wolnego czasu na podwórku. Znajdziemy tu takie atrakcje jak boiska do gry, możliwość jazdy konnej czy też golf albo squash.

Destination SPA

Hotele SPA, które określają się mianem Destination, to obiekty, których oferta skierowana jest do Gościa indywidualnego z jasno określonymi potrzebami zdrowotnymi. Takie miejsca z wybierają osoby, które chcą przejść na dietę, oczyścić organizm pod okiem specjalisty czy też walczyć z nałogiem.

Medical SPA

Jak sama nazwa wskazuje, hotele Medical SPA, lub też medi-spa, to hotele w Polsce, które oprócz pakietu zabiegów upiększających mają także wachlarz zabiegów poprawiających stan naszego zdrowia: przez zabiegi rehabilitacyjne i pielęgnacyjne aż do leczniczych. W hotelach tego typu często znajdziemy zabiegi medycyny estetycznej.

SPA Uzdrowiskowe

Niejako połączone z poprzednikiem, hotele z uzdrowiskowym spa bazują jednak na naturalnych metodach kuracji. Charakteryzują się lokalizacją w miejscowościach uzdrowiskowych, w pobliżu naturalnych źródeł dobroczynnie wpływających na nasz organizm: przy źródłach termalnych, tężniach solankowych i tym podobnych.

Beauty SPA

Ulubione hotele wszystkich kobiet – beauty spa, charakteryzują się kompleksowością w podejściu do tematu urody. Oferta tych hoteli spa nakierowana jest na wydobycie piękna, które jest w każdym z nas. Znajdziemy tu zabiegi na całe lub wybrane partie ciała, a także szereg zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii i zabiegi medycyny estetycznej. W hotelach beauty SPA umówimy się także z kosmetyczką i fryzjerką.

SPA Rodzinne

Rodzinne hotele spa, to obiekty gdzie zrelaksują się nie tylko rodzicie, ale także ich pociechy. Tu maluchy doświadczą relaksujących zabiegów dostosowanych specjalnie do ich wieku, a całe rodziny będą mogły wziąć udział w emocjonujących zajęciach dodatkowych.

Skorzystaj z NASZEJ WYSZUKIWARKI aby najprezycyjniej określić swoje potrzeby i odnajduj hotele na miarę Twoich potrzeb.

Polecane hotele SPA w Polsce

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu