obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Temura Noclegi*

By the lake / near water
Price: 35,00PLN
Contact ul. Kłosowa 169
10-818 Olsztyn
kom. 609 317 500

Description

Temura położona jest w pełnej zieleni okolicy w pobliżu lasu oraz dwóch, przepięknych jezior: Ukiel i Kortowskiego. Goście tego obiektu mogą do woli korzystać z atrakcji, jakie daje im okolica oraz położone w pobliżu miasto Olsztyn. To doskonałe miejsce, przeznaczone do uprawiania rozmaitych sportów – jazdy na rowerach, NORDIC WALKING, kajakarstwa, żeglowania, czy pływania. Z pewnością zadowoleni będą także turyści uwielbiający plażowanie – jednakże nie lubią wokół siebie tłumów. Nasz przytulny Dom Gościnny Temura usytuowany jest niecałe 5 kilometrów od centrum miasta Olsztyna.

Dom Gościnny Temura powstał w celu stworzenia tanich noclegów dla studentów, pracowników oddelegowanych do pracy w mieście czy dla turystów chcących w sezonie wiosenno-letnim zwiedzić nasze miasto, czy też skorzystać z licznych atrakcji regionu. Przez cały rok proponujemy swoim gościom wygodne i przytulne pokoje. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe wyposażone w TV oraz nielimitowany bezpłatny dostęp do wifi. Wszyscy goście mogą korzystać ze znajdującego się na każdym piętrze wspólnego, aneksu kuchennego oraz łazienki. Dla gości podróżujących z rodziną idealne będą przestronne apartamenty, które posiadają od jednej do trzech sypialni. Apartamenty są wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty, funkcjonalne aneksy kuchenne, jadalnie oraz prywatne łazienki.

Zapraszamy przez cały rok.

Amenities

outdoor pool
laundry service
parking place outside of the property
double beds
single beds
non-smoking rooms
cable TV
wi-fi
iron and ironing board available
fencedfenced property
green garden
designated smoking area
smoking forbidden on the entire property
place for bonfire or barbecue
close to the beach

Specific details

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, parking place outside of the property, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, cable TV, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, fencedfenced property, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, place for bonfire or barbecue, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
reviews
Location
Check-in timeod 15:00
Check-out timedo 11:00
Specjalizacjaproperty in large city close to centre
Payment methodsgotówka
Possible booking formszachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Free cancellation of reservation till:Rezerwacja jest gwarantowane po dokonaniu wpłaty zadatku na nasze konto w wysokości minimum 40% wartości pobytu. Przy zrezygnowaniu z pobytu w okresie krótszym niż 14 dni przed terminem pobytu zadatek nie podlega zwrotowi.
Climate of the propertyTemura położona jest w pełnej zieleni okolicy w pobliżu lasu oraz dwóch, przepięknych jezior: Ukiel i Kortowskiego. Goście tego obiektu mogą do woli korzystać z atrakcji, jakie daje im okolica oraz położone w pobliżu miasto Olsztyn.
Languages spoken by staffpolski
Name of Restaurant no.1:Obiekt wyposażony jest w ogólnodostępne kuchnie umożliwiające samodzielne przyrządzanie posiłków.
Parking feePrzed budynkiem znajduje się miejsce parkingowe, które dostępne jest dla osób zakwaterowanych w Temurze.
Total number of rooms16
Total number of apartments1
Room cat 1:Pokój jednoosobowy
Room cat 2:Pokój dwuosobowy
Room cat 3:Pokój trzy i czteroosobowy
Apartment cat 2Apartament dla 6-8 osób
Price of rooms from34 zł / osoba / doba. Od kwietnia 2014 klienci indywidualni są zobowiązani do opłacania opłaty klimatycznej w wysokości 2,12 PLN za każdą dobę pobytu od osoby.
Price apartments starting from:40 zł / osoba / doba. Od kwietnia 2014 klienci indywidualni są zobowiązani do opłacania opłaty klimatycznej w wysokości 2,12 PLN za każdą dobę pobytu od osoby. Do rezerwacji grupowych w apartamentach doliczamy końcową opłatę za sprzątanie w wysokości 70 zł.
Room equipmentWszystkie pokoje wyposażone w TV oraz nielimitowany bezpłatny dostęp do wifi. Są to pokoje o dobrym standardzie. Wszyscy goście mogą korzystać ze znajdującego się na każdym piętrze wspólnego, aneksu kuchennego oraz łazienki.
Apartment equipmentDla gości podróżujących z rodziną idealne będą przestronne apartamenty, które posiadają od jednej do trzech sypialni. Apartamenty są wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty, TV i też dostęp do bezpłatnego wifi. Posiadają także funkcjonalne aneksy kuchenne, jadalnie oraz prywatne łazienki.
Outdoor activitiespiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, wędkarstwo, sporty wodne tj. kajakarstwo, żeglowanie, pływanie
Additional amenities in propertyZa dodatkową opłatą istnieje możliwość dostawki (w niektórych pokojach), możliwość wypożyczenia ręcznika, możliwość wypożyczenia rowerów lub kijków do nordic walking. Na specjalne życzenie przybyłych gości udostępniana jest również deska do prasowania z żelazkiem oraz suszarka do włosów.

Comments

comments powered by Disqus

Location

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
ul. Kłosowa 169, 10-818 Olsztyn
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu