obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

 

Bez marudzenia, bez proszenia o litość i błagania by może było jednak łatwiej. Mamy dla was najpiękniejsze widoki, obłędną trasę, grzane wino, ale może też deszcz, śnieg i chłód. Jeśli wolicie ciepłą kanapę i kapcie to stracicie tu czas. To rajd dla prawdziwych Gałkowskich twardzieli!!!

PROGRAM:
12:00 ROZPOCZĘCIE RAJDU
14:00 PIKNIK NA POLANIE
17:00 ZAKOŃCZENIE/ POWRÓT DO STAJNI

Zgłoszenia proszę wysłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Prosimy o podanie dokładnej listy uczestników oraz wybranie formy aktywności (zaprzęg piknikowy/ jazda wierzchem).
Już za tydzień czekamy na Was w Gałkowie!!!
KOSZT UCZESTNICTWA:

300 ZŁ/OS JAZDA WIERZCHEM
250 ZŁ/OS WÓZ DOROŚLI
150 ZŁ/OS DZIECKO

Należności należy wpłacać na konto :

PKO BP 82 1020 4753 0000 0502 0046 5765
K&F GROUP
Gałkowo 45
12-220 Ruciane- Nida

W tytule przelewu należy napisać RT oraz nazwiska uczestników

Galerie zdjęć z poprzednich edycji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebook'u.

 

Add comment

Dodając opinię akceptujesz regulamin portalu. VisitON, którego właścicielem jest IM-LOGIC Michał Frątczak z siedzibą w Bartoszycach (11-200) przy ul. Sadowa 6 NIP: 6516159559, nie wykorzysta Twojego adresu mailowego oraz żadnych danych zawartych w komentarzu do celów innych niż przedstawienie opinii na temat danego obiektu/atrakcji/pakietu. Jeżeli chcesz cofnąć swoją opinię na jego temat - skontaktuj się z nami.
Dodając opinię oświadczasz, że opinia prezentuje Twoje poglądy i jest oparta o Twoje osbiste doświadczenia z danym obiektem/miejscem/pakietem. Oświadczasz również, że nie jesteś w żaden sposób (osobiście czy służbowo) powiązany z w/w. Właściciel VisitON nie ponosi odpowiedzialności za dodawaną opinię a wszelka odpowiedzialność spoczywa na osobie dodającej opinię. Opinie nie spełniające zasad zawartych w regulaminie będą usuwane.


Security code
Refresh

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu