Komfortowy wypoczynek o każdej porze roku? To możliwe. Weekend, wakacje, czy tydzień spędzony nad morzem często kojarzy się z upalnym latem. Nie musisz jednak decydować się na wyjazd jedynie w lipcu i sierpniu. Polskie miejscowości nadmorskie wyglądają pięknie o każdej porze roku, a okoliczne atrakcje uświetnią niejeden wyjazd. Podaruj sobie odrobiną relaksu i wybierz pokojowe apartamenty w centrum miasta. To świetna lokalizacja, która pozwoli ci odwiedzić najlepsze miejsca zlokalizowane w Kołobrzegu. 

  • Apartament Kołobrzeg - nadmorskie tarasy w dzielnicy portowej 
  • Wypoczynek nad morzem Kołobrzeg - dzielnica portowa

 

Apartament Kołobrzeg - nadmorskie tarasy w dzielnicy portowej 

Nad Parsętą w Kołobrzegu to apartament o wysokim standardzie, wyposażony w duży balkon z widokiem na zielone tarasy, Kołobrzeską starówkę oraz okoliczne, malownicze miejsca, które warto odwiedzić. Ponadto do dyspozycji gości został udostępniony aneks kuchenny, miejsce parkingowe oraz przestrzeń z placem zabaw, dzięki czemu nawet najmłodsi goście poczują się tutaj dobrze i komfortowo. 

Wybierając apartamenty w Kołobrzegu musisz zwrócić uwagę nie tylko na udogodnienia dla gości i place zabaw. Szereg okolicznych atrakcji turystycznych sprawi, że pobyt w nadmorskiej miejscowości będzie niezapomniany. Jednym z najważniejszych punktów na mapie miasta jest odwiedzenie lokalnej latarni morskiej. Jest to jedna z piętnastu czynnych latarni morskich znajdujących się na naszej linii brzegowej. 

 

Wypoczynek nad morzem Kołobrzeg - dzielnica portowa 

Wypoczywając w Kołobrzegu warto udać się na spacer do portu handlowo-rybackiego, którego widoki uświetnia przepiękna marina jachtowa. Mnogość statków, jachtów, żaglówek i kutrów zachwyci każdego, kto na co dzień nie obcuje z nadmorskimi miejscowościami. Dla wszystkich turystów organizowane są również wycieczki wodne po porcie, których czas może trwać od 30 minut do pełnego dnia. Jeżeli jesteś fanem morskich podróży, skorzystaj z oferty i poczuj się jak wilk morski wśród morskich fal. 

Apartamenty w Kołobrzegu zlokalizowane nieopodal centrum to doskonała baza wypadowa, której lokalizacja pozwoli ci na szybkie dotarcie na okoliczne plaże i atrakcyjne  miejsca na mapie miasta, bez konieczności podróżowania środkiem transportu. Co więcej, wysokiej jakości, wygodny apartament, zapewni ci komfortowy wypoczynek podczas całego pobytu, a udostępniona dla gości strefa saun i grota solna z możliwością wypoczynku wśród aktywnej soli, dodatkowo zadba o regenerację po intensywnym dniu pełnym wrażeń. 

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu