Racemand - Bielskie Centrum Wirtualnego Motorsportu

In the city
Price: 90zl/30min 150zl/hPLN
Contact M. Grażyńskiego 40
43-300 Bielsko-Biała
E-mail: bielsko@racemand.com
Tel. kom.: +48 501 945 553

Description

Racemand - Bielskie Centrum Wirtualnego Motorsportu

Racemand Simulator to rewolucyjny system symulacji dla Motorsportu stworzony z czystej pasji do wyścigów. Dzięki połączeniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych z doświadczeniem w motorsporcie i simracingu opracowaliśmy urządzenie zadowalające gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Symulatory Racemand to idealne urządzenie treningowe dla profesjonalnych kierowców sportowych, zespołów wyścigowych/ rajdowych ale też kierowców-amatorów, które pozwala znacznie obniżyć wysokie koszty treningów na prawdziwych torach wyścigowych. Nasze urządzenia są też skierowane dla osób nie będących bezpośrednio związanych z motorsportem ale chcących doświadczyć emocji, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla profesjonalnych kierowców wyścigowych!

Podzespoły zaczerpnięte wprost ze świata wyścigów oraz bezkompromisowy stosunek do jakości wykonania i realizmu odczuć kierowcy pozwalają przenieść się do wirtualnego świata sportu samochodowego i w sposób wyjątkowo realistyczny poczuć każdą chwile spędzoną za kierownicą samochodu wyczynowego.

Amenities

property under security surveilance
video surveillance
parking in the property
air conditioning in common spaces

Specific details

Udogodnienia property under security surveilance, video surveillance, parking in the property, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH
video
reviews
Location

Comments

comments powered by Disqus

Location

Bielsko-Biała, Śląskie
M. Grażyńskiego 40, 43-300
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu