HT Houseboats

By the sea
HT Houseboats
Price: od 450 do 1300PLN
Contact 669 855 769

Description

Zostaw miejski zgiełk na brzegu, a codziennie o poranku obudzi cię delikatny szum fal. Przez przeszklone ściany możesz do woli podziwiać panoramę jeziora.
Domki na wodzie – jezioro Jamno w Mielnie

Oferujemy przepiękne obiekty w najwyższym standardzie położone nad jeziorem Jamno. Domki na wodzie to wyjątkowe miejsce na wczasy. Przez przeszkolone ściany budynków możecie Państwo podziwiać panoramę jeziora i wspaniały, polski krajobraz. Niezapomniane wrażenia podczas urlopu są możliwe w naszych domkach na wodzie. Jamno to idealne miejsce do wędkowania i uprawnia sportów wodnych.

Zachęcamy Państwa do poznawania podczas pobytu pięknego Mielna. Domki 2-osobowe to idealne miejsce dla par, które chcą spędzić ze sobą czas i wspólnie oddawać się przyjemnościom. Nasi goście w różnym wieku doceniają wypoczynek na łonie natury ze wszystkimi udogodnieniami cywilizacji na wyciągnięcie ręki. Do Państwa dyspozycji oddajemy aneks kuchenny z płytą indukcyjną i ekspresem do kawy, łazienkę z prysznicem oraz toaletą. Domy na wodzie wyposażyliśmy w grzejnik oraz klimatyzację, dzięki czemu są całoroczne – dostosowane do pór roku i różnych warunków pogodowych. Wyjazd to dla Państwa czas, by spokojnie nadrobić zaległości w pracy? Oferujemy dostęp do Wi-Fi, mini wieżę oraz telewizor z płaskim ekranem. Zachęcamy jednak do odłożenia laptopa i rozkoszowania się cudownymi krajobrazami.

2,4,6 i 8-osobowe domki na wodzie na wynajem

Nasze pływające domki to wspaniałe obiekty, które polecamy także na wieczory panieńskie i kawalerskie. Możecie Państwo zaprosić swoich przyjaciół na weekend nad jezioro Jamno. W sezonie letnim centrum wakacyjnego życia to Mielno. Domki 8-osobowe pomieszczą grupę przyjaciół. Przeszkolona szyba stanowi piękne tło dla pamiątkowych zdjęć – zachęcamy do zabrania aparatów!

Planujecie Państwo wybrać się na urlop całą rodziną? Co roku jeździcie na wakacje z przyjaciółmi? Sprawdźcie, ile ciekawych atrakcji ma do zaoferowania Mielno. Domki 4-osobowe położone na wodach jeziora Jamno spodobają się zarówno dużym, jak i małym wczasowiczom. Przygotowaliśmy takie atrakcje, jak kominek opalany prawdziwym drewnem, czy pływający taras, z którego możecie Państwo podziwiać Mielno. Domki 6-osobowe mają 3 przestronne sypialnie i zapewniają intymność niezbędną do korzystania ze wszystkich przyjemności urlopu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i rezerwacji wyjątkowych domków na wodzie. Obiekty są do Państwa dyspozycji przez cały rok.

Amenities

children's playground
laundry service
laundry service available on site
property under security surveilance
video surveillance
parking in the property
shower in the rooms
cable TV
spa
air conditioning in rooms
wi-fi
restaurant in the property
lobby bar
animals welcome
iron and ironing board available
fencedfenced property
billiards
volleyball court
basketball court
tennis court
jacuzzi
heavy weight gym
green garden
bar
place for bonfire or barbecue
private beach
close to the beach
table football

Specific details

Udogodnienia children's playground, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, laundry service available on site, property under security surveilance, video surveillance, parking in the property, shower in the rooms, cable TV, spa, air conditioning in rooms, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, restaurant in the property, lobby bar, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, fencedfenced property, billiards, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_KOSZYKóWKę, tennis court, jacuzzi, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, bar, place for bonfire or barbecue, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYWATNA_PLAżA, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_PIłKARZYKI
Podstawowe informacje
Nocleg
video
reviews
Location
Check-in time16:00
Check-out time11:00
SpecjalizacjaChild-friendlyHuge variety of Wellness & SPA amenitiesSuitable for large families
Breakfast time (from - to)9-9:30
Halfboard time (from - to)od 15:00
Total number of apartments36
Guesthouse price starting from450

Comments

comments powered by Disqus

Location

Mielno, Zachodniopomorskie
ul. 6 Marca 2, 76-032
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu