Hotel&Dom Weselny ARKADIA

Miasto
Kontakt ul. Franciszka Buhla 3
45-626 Opole
tel.: 77 453 14 15
tel. kom.: 501382331, 502634922

Opis

Arkadia to miejsce idealne dla osób wymagających, ceniących smak i elegancję.

Do dyspozycji naszych gości przeznaczyliśmy nie tylko gościniec z miejscami noclegowymi, ale i dom weselny. Ich lokalizacja mieści się w pięknym i malowniczym Opolu. 

Pokoje w Gościńcu Arkadia urządzone są w wysokim europejskim standardzie. Nasze wnętrza przygotowane są z najwyższą precyzją  przez zespół specjalistów.

Dom Weselny przy Gościńcu Arkadia to miejsce stworzone idealnie dla Nowożeńców. Jeśli i Ty chcesz, by najważniejsze wydarzenie w Twoim życiu odbyło się w miejscu pełnym profesjonalizmu i nastroju, dobrze wybrałeś. Zadbamy o to, abyście poczuli się wyjątkowo.

Personel Arkadii dokonuje w każdej sytuacji starannej i fachowej porady. Jest zawsze  do dyspozycji naszych gości.

Gościniec Arkadia wyposażony jest w:
a) salę weselną – dużą, przestronną, wygodną, ze sceną dla zespołu muzycznego
b) taras, parking, plac zabaw

Fachowa obsługa stawia nasz lokal na najwyższym poziomie.

Gościniec Arkadia współpracuje z gamą specjalistów z branży ślubnej.

Przyjdź, sprawdź, przekonaj się.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
dostępne żelazko i deska do prasowania
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Biznes/Eventy
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
Dla niepełnosprawnychNasz gościniec to również komfort dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy pokój na parterze, w którym znajduje się odpowiednio wyposażona i bezpieczna łazienka. Osoba niepełnosprawna poradzi sobie tu bez problemu. Po terenie budynku z łatwością można poruszać się na wózku inwalidzkim.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Oferta biznesowaDom weselny Arkadia to interesujące miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, jubileuszu lub innych imprez okolicznościowych. Sala weselna/balowa wraz z drewnianym parkietem do tańca, może pomieścić do 130 osób. Salę można dowolnie aranżować. Dla wszystkich gości weselnych oferujemy miejsca noclegowe w Gościńcu Arkadia kilka kroków od sali weselnej. Atrakcyjne menu zaspokoi najbardziej wymagających gości. Gotowi jesteśmy również do indywidualnego kreowania menu na życzenie klienta. Polecamy także taras, gdzie możemy zorganizować niezapomnianą kolację. Tuż obok niego znajduje się mały plac zabaw, z którego z pewnością ucieszą się najmłodsi uczestnicy przyjęcia weselnego. Mamy doświadczenie w organizowaniu każdego rodzaju imprezy: od kameralnych po duże wydarzenia plenerowe. Chętnie pomożemy w aranżacji i przygotowaniu wystroju każdej imprezy, doborze menu. Dzięki nam goście mile będą wspominać chwile spędzone na uroczystości zorganizowanej w Arkadii.
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowy
Pokój kategoria 4Pokój czteroosobowy
Wyposażenie pokojuKażdy pokój wyposażony jest komfortowo. Znajduje się tu telewizor, biurko oraz dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. W jednym z nich zamontowana jest wanna, zaś w pozostałych prysznice.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Opole, Opolskie
ul. Franciszka Buhla 3, 45-626 Opole
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu