Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilczynie

Nad Wodą
Cena: 115,00PLN
Kontakt ul. Karolkowa 39A
62-550 Wilczyn
tel. 63 268 30 69 (kwiecień - październik)
kom. 509 926 651

Opis

Chcesz spędzić wolne chwile w spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, wśród śpiewu ptaków, szumu lasu i wody? Zapraszamy do Wilczyna!

Ośrodek wypoczynkowy GOSiR Wilczyn zlokalizowanych jest nad Jeziorem Wilczyńskim, w otoczeniu pięknych wielkopolskich lasów.

Swoim Gościom oddajemy do dyzpozycji 11 nowych, murowanych domków letniskowych, posiadających zaplecze kuchenne z lodówką i łazienkę z w.c oraz 63 stanowiska campingowe wyposażone w prąd, indywidualne ogrodzenie a także kuchnię turystyczną i pawilon sanitarny.

Na terenie ośrodka znajduje się parking, kort tenisowy i boisko sportowe do gry w piłkę siatkową, plac zabaw dla dzieci oraz strzeżone kąpielisko z plażą, wygrodzone pomostami a także sieć małych gastronomii.

W najbliższej okolicy nie zabraknie Państwu ciekawych atrakcji tj. skansen archeologiczny w Mrówkach, pobliska ścieżka dydaktyczna czy malownicze trasy rowerowe w obrębie Powidzkiego Parku Krajobrazowego.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilczynie zaprasza do goszczenia w naszych stronach. Oferujemy czyste jeziora, lasy mieszane, bazę noclegową, ciekawą historię.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
sklepik
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
miejsce do gry w siatkówkę
kort tenisowy
taras
bar
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
prywatna plaża
plaża blisko obiektu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę, COM_DJCLASSIFIEDS_KORT_TENISOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYWATNA_PLAżA, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość domków11 nowych, murowanych domków letniskowych z 66 miejscami noclegowymi, wyposażonych w zaplecze kuchenne z lodówką oraz w łazienkę z w.c. Domki przeznaczone dla 3 - 5 osób.
Domki cena od115 PLN / doba / domek
Cena kempingu odOpłata za jedno wydzielone i oznakowane stanowisko - 20,00 PLN/dobę.
Wyposażenie domkuKażdy z domków wyposażony jest w łazienkę z natryskiem i wc, stół, krzesła, łóżka, szafę, aneks kuchenny z umywalką, lodówką, mikrofalówką, czajnikiem elektrycznym, dwupłytową kuchenką elektryczną oraz szklanki. Dodatkowo domki posiadają TV LED z naziemną telewizją cyfrową DVB-T, taras ze stołem i ławkami oraz grill murowany i akcesoria (domki 4 i 5 osobowe).
Udogodnienia kempinguGosir Wilczyn posiada 63 stanowiska wyposażone w prąd, ogrodzenie indywidualne z kuchnią turystyczną i pawilonem sanitarnym. Kamping kat. **
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy, karta kredytowa
Możliwe formy rezerwacjiZachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, mailowo
Bezkosztowa anulacjaW przypadku rezerwacji pobieramy przedpłatę w wysokości 20% wartości opłaty. Termin dokonania przedpłaty nie może być krótszy niż siedem dni przez rozpoczęciem turnusu. W przypadku rezygnacji nie dokonuje się zwrotu przedpłaty i należności opłaconej za wynajem za niewykorzystany okres.
Doplata za dzieciDzieciom do lat 6-ciu świadczymy usługi nieodpłatnie.
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Restauracja 1Na terenie GOSiR-u znajduje się sieć małych gastronomii.
Nagrody / WyróżnieniaWyróżnienie ,,Bezpieczne Kąpieliska Wielkopolski" 2011 r, III miejsce w konkursie MISTER CAMPING 2013, II miejsce w konkurskie MISTER CAMPING 2014 i 2015 r
Opłata parkingowaW ramach opłat udostępnia się miejsca parkingowe dla samochodów w ilości odpowiadającej do wynajętego domku letniskowego. Parking strzeżony na terenie obiektu.
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, sporty wodne, gry zespołowe (piłka plażowa), tenis ziemny
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieKąpielisko strzeżone, plac zabaw dla dzieci, infokiosk, skrzynki depozytowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego i sportowego
Oferta organizacji imprez i eventówSerdecznie zapraszamy do organizowanie w naszym Ośrodku Zielonych Szkół. Posiadamy bazę noclegową w nowych domkach turystycznych liczących 66 miejsc z możliwością wykupienia całodniowego wyżywienia.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wilczyn, Wielkopolskie
ul. Karolkowa 39A, 62-550 Wilczyn
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu