Uroczysko Jeleń

Las
Cena: 150,00PLN
Kontakt Wodziłóka 10C
19-120 Knyszyn
tel. 508-223-465
tel. 790-473-289

Opis

Uroczysko Jeleń to malownicze miejsce położone w samym środku Puszczy Knyszyńskiej.

Naszym gościom udostępniamy dwa samodzielne domki. Otaczają nas lasy i łąki, a dojechać można do nas rzadko uczęszczaną polną drogą. Wszystko to sprawia, że jesteśmy cichym, magicznym i odosobnionym miejscem w Puszczy Knyszyńskiej.Dzięki naszej lokalizacji w centralnym punkcie województwa, jesteśmy wspaniała bazą wypadową do zwiedzania Podlasia„Zielonych Płuc Polski”.

Jesteśmy malowniczym miejscem położonym w samym środku Puszczy Knyszyńskiej , obfitującej w bogactwa przyrodnicze. Znajduje się tu wiele gatunków roślin i zwierząt zagrożonych wyginięciem. Jeleń przylega do obszarów objętych programem Natura 2000.Przy odrobinie szczęścia zobaczysz tu rysia, bobra, lisa, łosia, jelenie pasące się rano na łące. Posłuchasz śpiewu ptaków, rechotu żab.
W okolicy przebiegają szlaki turystyczne: Szlak Dawnego Pogranicza, Szlak Królowej Bony, Kresowe Wędrówki, Szlak Obwodnica Rowerowa Gminy Knyszyn.

Wędrując po lesie masz szansę nazbierać jagód, malin, borówek , a nawet znaleźć borowika.

Na granicy działki płynie krystalicznie czysty strumień, wiosną obfitujący w pstrągi.

Ale to nie wszystkie zalety Jelenia. Na naszym terenie znajduje się staw o powierzchni 20 ah., pełny karpi, amurów, płoci, karasi, okoni, sumów, przyciągający amatorów wędkarstwa. Znajdzie się tu też coś dla Pań, lubiących kąpiele słoneczne, z dala od zgiełku miejskich, zatłoczonych plaż.

Cisza i spokój to główne walory naszej okolicy, a w połączeniu z pięknymi domkami gwarantują Państwu niezapomniany pobyt. Miejsce to jest idealne zarówno dla osób aktywnych jak i dla tych, którzy chcieliby w miłej atmosferze zrelaksować się, wyciszyć i odprężyć.

 


Najbliższy sklep w odległości 1,5km- 20 min. pieszo.
Najbliższa restauracja- Kugel Knyszyn.
Najbliższa stadnina koni- Chraboły.

Do dyspozycji gości oddajemy ogrodzony teren o powierzchni około 2 ha. Stoją na nim dwa w pełni wyposażone domki (4 i 6-osobowe)w odległości około 100 m od siebie. Na działce znajduję się zarybiony staw z pomostem, murowany grill, dwa duże stoły z ławkami, miejsce na ognisko, szopka z drewnem i rowerami. Dla najmłodszych mamy przygotowany plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, zjeżdżalnią, trampoliną, domkiem, jeździkami i reniferkiem do bujania. Posiadamy także boisko do piłki nożnej i siatkowej, łódkę, leżaki, hamaki oraz stelarzowy basen. Na terenie dostępny jest internet Wi-fi.
Cena uzależniona jest od długości pobytu. Wędkowanie i złowione ryby są w cenie :)
Szczegółowy cennik na naszej stronie internetowej.

W dniu przyjazdu pobieramy kaucję w wysokości 200zł na poczet ewentualnych zniszczeń.

 

Udogodnienia

basen dla dzieci
plac zabaw dla dzieci
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
zwierzęta mile widziane
teren ogrodzony
miejsce do gry w siatkówkę
całodobowa recepcja
taras
ogród
wypożyczalnia rowerów
miejsce na ognisko lub grilla
prywatna plaża

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYWATNA_PLAżA
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Film
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomTylko dla dorosłychMiejsce rodzinne
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 16:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 11:00
Opłata za zwierzę w pokoju10zł/doba -akceptujemy zwierzęta pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu podczas rezerwacji oraz, że nie będą zagrażały i przeszkadzały osobom mieszkającym w pobliżu.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy
Możliwe formy rezerwacjiZachęcamy do rezerwacji przez VisitOn.pl, telefonicznie
Bezkosztowa anulacjaW przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi.
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Opłata parkingowaBezpłatny parking na terenie obiektu.
Łączna ilość domków2
Domki cena odod 150 PLN / domek / doba - cena uzależniona jest od długości pobytu. W dniu przyjazdu pobieramy kaucję w wysokości 200zł na poczet ewentualnych zniszczeń. Zwrot kaucji następuje w dniu wyjazdu po uprzednim sprawdzeniu pomieszczeń.
Wyposażenie domkuDUŻY DOMEK - na dole znajduje się pomieszczenie z aneksem kuchennym. Znajdziemy tam kanapę dwuosobową, stół, kozę (kominek), lodówkę, tv, czajnik, kuchenkę gazową, mikrofalówkę, komplet naczyń i sztućców, komodę, radio, stojący wiatrak. Z salonu przechodzimy do łazienki wyposażonej w toaletę, umywalkę i prysznic. Na górze domku znajdują się dwa pokoje, każdy posiada komodę, szafeczkę nocną, łóżko podwójne i pojedyncze. Zapewniamy również pościel. Domek posiada taras z drewnianym stołem i ławkami oraz grill. Pomieści 6-8 osób. MAŁY DOMEK - na dole znajduje się aneks kuchenny, wersalka dwu osobowa, stół z taboretami, lodówka,kuchenka gazowa, tv, radio,czajnik , komplet naczyń i sztućców, stojący wiatrak. Na górę wchodzimy po schodach znajdują się tam 3 pojedyncze łóżka z możliwością złączenie dwóch z nich, komoda i szafeczki nocne. Zapewniamy również pościel. Domek posiada łazienkę wyposażoną w toaletę, umywalkę, prysznic. Na trasie znajduje się drewniany stół z ławkami oraz grill. Domek pomieści maksymalnie 5 osób.
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, wędkarstwo
Dodatkowe udogodnienia w obiekciemożliwość wypożyczenia roweru i łódki, plac zabaw dla dzieci, basen stelażowy, miejsce do gry w piłkę nożną,

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wodziłóka , Podlaskie
Wodziłóka 10C, 19-120 Knyszyn
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu