Apartamenty Centrum Park - Noclegi w sercu Zielonej Góry

Miasto
Cena: 229,00PLN
Kontakt +48 786 22 77 22, apartamentycentrumpark@gmail.com

Opis

Nowoczesne i funkcjonalne apartamenty w samym centrum miasta to idealnie rozwiązanie podczas wizyt biznesowych i turystycznych.

Nowoczesność i wygoda

Dołożyliśmy wszelkich starań, by wizyta Państwa w Centrum Park była niezapomniana. Nasze Apartamenty są połączeniem nowoczesnego designu z wygodą. Kompleksowe wyposażenie pokoju, łazienki i kuchni sprawia, że u nas znajdą Państwo idealne miejsce do pracy i relaksu. A wszystko to w pobliżu cichego parku, gdzie można uciec od miejskiego zgiełku. Wszystkie pokoje są wyposażone w wygodne łóżka, fotele, stolik, telewizor i WiFi. Natomiast nad odpowiednią temperaturą w pomieszczeniach czuwa klimatyzacja oraz nowoczesny rekuperator powietrza.

Idealna lokalizacja

Nasze apartamenty zlokalizowane są w centrum miasta w zrewitalizowanej części Parku Sowińskiego, co sprawia, że mogą Państwo cieszyć się atrakcjami miasta w zasięgu ręki. Niedaleko bowiem znajduje się słynna zielonogórska Palmiarnia, Galeria Focus Mall oraz Deptak z XV wiecznym, gotyckim Ratuszem. Przechadzając się wokół Ratusza nie sposób nie natknąć się na Bachusiki – figurki nawiązujące do winiarskiej historii Zielonej Góry. Spacer pośród urokliwych kamieniczek w cieniu starych kościołów pozwoli spojrzeć na miasto z innej, historycznej perspektywy.

Profesjonalna obsługa

Obsługa oferuje pomoc w każdej chwili – poczucie Państwa wygody jest bowiem dla nas priorytetem. Naszym Gościom udzielamy wszelkich potrzebnych informacji związanych z pobytem w Apartamentach, a także o atrakcjach turystycznych, czy wydarzeniach  kulturalnych odbywających się w Zielonej Górze.

Relaks i aktywność fizyczna  

Apartamenty są idealnym miejscem nie tylko dla osób chcących odpocząć od zgiełku dużego miasta, ale również dla tych, którzy wolą aktywny wypoczynek. Do dyspozycji Gości mamy rowery, które można wypożyczać podczas pobytu. Po pracowitym dniu zapraszamy Państwa na klimatyczny taras i relaks w saunie.

Centrum Park to gwarancja udanego pobytu w Zielonej Górze. Dołożymy wszelkich starań, by wizyta u nas zapadła Państwu na długo w pamięci. Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu, apartamentu na dłuższy okres w atrakcyjnej cenie.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
usługa prania
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
parking niedaleko obiektu
łóżka pojedyncze
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja obok obiektu
nie akceptujemy zwierząt
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
taras
ogród
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
wypożyczalnia rowerów

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_OBOK_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW
Podstawowe informacje
Nocleg
SPA
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaObiekt butikowyObiekt miejskiHotel biznesowy
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu11:00
Akceptowane formy płatnościKarta płatnicza, przelew
Klimat miejscaNowoczesny
Języki jakimi posługuje się personelPolski, angielski, niemiecki
Łączna ilość apartamentów6
Apartamenty cena od229
Wyposażenie apartamentuWszystkie apartamenty posiadają kuchnię (z aneksem kuchennym, lodówką, płytą kuchenną i ekspresem do kawy) oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. Dodatkowo w każdym apartamencie znajduje się duży, płaski telewizor oraz prywatna łazienka z systemem nagłaśniającym wraz z radiem.
Powierzchnia apartamentów (m2)35
Oferta SPANasz obiekt wyposażony jest w saunę, w której nasi goście mogą odprężyć swoje ciało. Posiadamy także wypożyczalnię rowerów, które pozwolą w przyjemny sposób poznać okolice Zielonej Góry

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zielona Góra, Lubuskie
Sowińskiego 19, 65-419
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu