IRS Royal Apartments -apartament BAY VIEW

Morze
Cena: 153,00PLN
Kontakt Obrońców Wybrzeża
80-341 Gdańsk
500 207 349

Opis

Jedną z największych zalet lokalizacji apartamentu jest bliskie usytuowanie Parku im. Ronalda Reagana, miejsca wypoczynku w otoczeniu natury

Apartament Bay View ⋆⋆⋆ w sercu aglomeracji trójmiejskiej - dzielnicy Przymorze, charakteryzującej się niezwykłymi pejzażami licznych terenów zielonych, zlokalizowany został nowoczesny kompleks budynków – Cztery Oceany. Konstrukcja architektoniczna obiektów stanowi harmonijną całość, natomiast aranżacja wnętrza każdego z nich wyróżnia się zastosowaniem charakterystycznych różnic. Mianowicie kolorystyka i wystrój holu wejściowego w każdym z budynków nawiązuje do palety barw poszczególnych oceanów: Spokojnego, Indyjskiego, Atlantyckiego i Południowego.

Apartament o charakterze loftowym zlokalizowany jest na 18tym piętrze. Doświetlony jest przez przestronne okna z możliwością wyjścia na taras, z którego rozpościera się widok na Zatokę. Dominują tu biele połączone z drewnem w różnej kolorystyce. Całość wnętrza jest surowa, harmonijna i nowoczesna, co stwarza możliwości pełnego zrelaksowania się.

Malownicze alejki i trasy prowadzą spacerowiczów wśród drzew, stawów i placów zabaw. Rowerzyści mogą skorzystać z najdłuższej w Polsce trasy rowerowej, biegnącej wzdłuż plaży, dzięki której do morza można dotrzeć w 5 minut, a do sopockiego molo – w jedyne 20 minut.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie
Obrońców Wybrzeża 11, 80-341 Gdańsk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu