IRS Royal Apartments - Apartament Olive Suite

Morze
Cena: 208,00PLN
Kontakt Nadmorski Dwór 12
80-748 Gdańsk
kom. 500 207 349

Opis

Apartament utrzymany jest w doskonałym połączeniu kolorów bieli i zieleni. To wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy prowadzą nowoczesny i aktywny styl życia.

Apartament OLIVE SUITE **** znajduje się w prestiżowej lokalizacji Nadmorski Dwór. To naprawdę wyjątkowe miejsce o cechach nadmorskiego kurortu w bezpośrednim sąsiedztwie Bałtyku, w odległości jedynie 250 metrów od pięknej szerokiej plaży. Obiekt położony jest w uroczym Parku Regana. Wzdłuż piaszczystej plaży biegnie ścieżka rowerowa prowadząca do Sopotu.

Apartament utrzymany jest w doskonałym połączeniu kolorów: bieli i zieleni. To wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy prowadzą nowoczesny i aktywny styl życia.

Elegancki, ekskluzywny apartament z dostępem do sauny, siłowni oraz klubu bilardowego zadowoli najbardziej wymagającego klienta, który zechce wracać do apartamentu wielokrotnie. 
Dla fanów aktywnego wypoczynku na terenie osiedla znajduje się boisko do koszykówki, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do gry w boule. 

Otoczone drzewami osiedle zapewnia ciszę i prywatność. 

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie
Nadmorski Dwór 12, 80-748
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu