Gordonówka Apartamenty & SPA

Góry
Cena: 130,00PLN
Kontakt Polna 4a
34-424 Szaflary
+48 536 964 255
+48 601 465 796
+48 697 210 063

Opis

Luksusowy obiekt w górach - nowoczesny design harmonijnie łączy energetyczny góralski wystrój z wysmakowaną elegancją.

Będą mieli Państwo okazję zrelaksować się w klimatycznej strefie SPA, do Państwa wygody oddajemy saunę suchą, parową , jacuzzi oraz pokój relaksacyjny, o swoją kondycję mogą Państwo zadbać zarówno na pobliskich stokach jak i Naszej siłowni.

Obiekt znajduje się w miejscowości Szaflary położonej na pograniczu dwóch niezwykle bogatych przyrodniczo jak i historycznie regionów geograficznych: Kotliny Nowotarskiej i Pogórza Bukowińskiego. Położenie stanowi idealny dojazd zarówno do Zakopanego jak i  Białki Tatrzańskiej, w której znajdują się liczne trasy narciarskie, a przede wszystkim jeden z największych ośrodków sportów zimowych w Polsce – Kotelnica Białczańska.
Atuty lokalizacji Apartamenty Gordonówka & Spa to nie tylko bliskość ośrodków narciarskich, ale także Parków wodnych (z wodą geotermalną – Termy Szaflary ok.2km, Termy Bania), tras rowerowych i szlaków wycieczkowych.
Przed budynkiem znajduje się parking samochodowy zarezerwowany dla gości naszego Apartamenty Gordonówka & SPA.
W całym obiekcie i we wszystkich pokojach dostępny jest bezprzewodowy dostęp do internetu, z którego korzystanie wliczone jest w cenę.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy zaplecze rekreacyjne, w pełni wyposażone SPA, sauny oraz jacuzzi. Ponad to, na terenie obiektu znajduje się jadalnia oraz urokliwy salon wypoczynkowy z prawdziwym kominkiem. Wystrój utrzymany jest w nowoczesnym aczkolwiek  górskim  klimacie. Niebanalny design harmonijnie łączy energetyczny regionalny folklor z klasyczną elegancją.

Przed budynkiem Apartamentów znajduje się bezpłatny, prywatny parking.

Gościom naszego obiektu oferujemy bezpłatne korzystanie ze znajdującej się u nas dobrze wyposażonej siłowni rekreacyjnej.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szaflary, Małopolskie
Polna 4a, 34-424 Szaflary
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu