Bristol Aparthotel****

Miasto
Kontakt ul. Kopernika 5
28-100 Busko Zdrój
tel. 41 33 030 33

Opis

Bristol Aparthotel to idealna harmonia nowoczesnej i stylowej architektury z doskonałą lokalizacją i szerokim wachlarzem usług dodatkowych.

Ten luksusowy obiekt to pierwszy w województwie świętokrzyskim apartamentowy hotel w modelu condo. Lokalizacja w samym centrum kurortu uzdrowiskowego Busko-Zdrój, w pobliżu Parku Zdrojowego oraz bulwaru spacerowego dodaje prestiżu całemu obiektowi.
Dla komfortu inwestorów Aparthotel powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Bristol **** Art & Medical SPA, nowoczesnego kompleksu uzdrowiskowego, gdzie goście apartamentów będą mieli możliwość korzystania z bazy zabiegowej oraz strefy spa&wellness. 

Udogodnienia

pranie na miejscu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
TV satelitarna
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
nie akceptujemy zwierząt
dostępne żelazko i deska do prasowania

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość apartamentów34
Wyposażenie apartamentuNowoczesne apartamenty o powierzchniach od 25 m2 do 50 m2, każdy z własnym balkonem lub tarasem oraz funkcjonalnym aneksem kuchennym, dają dużą swobodę wypoczynku. Apartamenty wykończone są najlepszej jakości materiałami, zgodnie z wysokimi standardami hotelowymi.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieDodatkową atrakcją Bristol Aparthotel jest taras na dachu, na którym można wypoczywać w słoneczne dni.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
ul. Kopernika 5, 28-100 Busko Zdrój
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu