Apartamenty Millenium

Miasto
Kontakt ul.Żółkiewskiego 142
Krosno 38-400
tel. / fax 013 436 14 54
kom. 662 172 358

Opis

Apartamenty Millenium to przytulne i zaciszne wnętrza urządzone według współczesnych aranżacji.

APARTAMENTY MILLENIUM mieszczą się w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w bliskim sąsiedztwie urokliwego Zespołu Staromiejskiego Krosna.

Zajmują przestrzeń ponad 360 m2, które podzielone są na 3 luksusowe klimatyzowane kompleksy mieszkalne. Każdy apartament posiada swój salon, 2 sypialnie, kuchnię z pełnym wyposażeniem, łazienkę z kabiną do hydromasażu, saunę oraz toaletę.

Salony i sypialnie wyposażone są w telewizory LCD + Internet.

Udogodnienia

sauna infrared
pranie na miejscu
parking niedaleko obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
nie akceptujemy zwierząt
dostępne żelazko i deska do prasowania

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Sauna Infrared, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
SPA
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość apartamentów3
Wyposażenie apartamentuKażdy apartament posiada swój salon, 2 sypialnie, kuchnię z pełnym wyposażeniem, łazienkę z kabiną do hydromasażu, saunę oraz toaletę. Salony i sypialnie wyposażone są w telewizory LCD + Internet.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieMożliwość skorzystania z oferty DAY SPA MILLENIUM uczynią pobyt u nas niepowtarzalnym i atrakcyjnym. W budynku znajduje się fryzjer i salon kosmetyczny
Oferta SPADay Spa Millenium to miejsce, które oferuje bogaty program zabiegów, pozwalający na regenerację ciała, ukojenie zmysłów. W atmosferze ciszy i spokoju zaznasz chwile pełne relaksu, odzyskasz równowagę, siły witalne i spokój ducha. Indywidualne dobrane zabiegi i programy wykonywane są przez wysoko wykwalifikowany, kompetentny i dyskretny personel, pracujący z pasją na wysokiej jakości urządzeniach oraz profesjonalnych kosmetykach. Zapraszamy serdecznie wszystkich Gości pragnących zapomnieć o stresie i napięciach dnia codziennego do odbycia relaksującej podróży w blasku świec i niezwykłych aromatów.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Krosno, Podkarpackie
ul.Żółkiewskiego 142, Krosno 38-400
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu