Ośrodek Tabun

Las
Cena: 100,00PLN
Kontakt Otomin, ul. Konna 29
80-174 Gdańsk
tel. 58 303 9710

Opis

Ośrodek Tabun to zaczarowane miejsce...

Tabun to idealne miejsce dla osób odwiedzających Gdańsk. Ośrodek położony jest malowniczo w lesie na terenie Otomińskiego Obszaru Krajobrazu Chronionego. Bliskość Gdańska (7 km. od centrum, 1 km od Obwodnicy Trójmiejskiej,10 min do lotniska) sprawia, że pobyt tutaj może być potraktowany jako baza do zwiedzania Trójmiasta i okolic, nadmorskich plaż i Kaszub.

Na obszarze ośrodka, obejmującego 4 ha ogrodzonego terenu, znajduje się nowa stylowa restauracja, chata biesiadna, bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci, boisko, grill i ognisko.

Na miłośników koni czeka 10 wierzchowców, piękne tereny, jak również kryta ujeżdżalnia i maneż na którym mogą się uczyć jazdy konnej wszyscy: starsi i młodsi, mali i duzi, zdolni i mniej zdolni, początkujący i zaawansowani. Dla tych którzy nie zdecydują się dosiąść koni proponujemy przejażdżki bryczką, a zimą kuligi.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf w pokoju
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
całodobowa recepcja
ogród
sale konferencyjne
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
wypożyczalnia rowerów
miejsce na ognisko lub grilla
jazda konna

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_JAZDA_KONNA
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinne
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 11:00
Opłata za zwierzę w pokojuAkceptacja zwierząt.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew dla zaliczek, karta płatnicza
Możliwe formy rezerwacjiosobiście, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Restauracja 1Restauracja TABUN - bogata kuchnia z elementami kuchni staropolskiej, często zmieniające się menu w zależności od pory roku oraz dostępności świeżych produktów sprawi, że każda Państwa wizyta w naszej restauracji będzie inna. Całości pozytywnych wrażeń zapewni miła atmosfera i obsługa.
Opłata parkingowaBezpłatny, bezpieczny parking na terenie obiektu.
Łączna ilość pokoiDo dyspozycji naszych gości mamy 5 luksusowych pokoi na piętrze budynku nad restauracją (łącznie 15 miejsc noclegowych).
Pokój kategoria 1Pokój 1 - pokój z balkonikiem dla max. 3 osób (małżeńskie łóżko o szer. 2,10 m i kanapa 1 osobowa).
Pokój kategoria 2Pokój 2- pokój z balkonikiem dla max. 4 osób (małżeńskie łóżko o szer. 1,60 m i kanapa 2 osobowa).
Pokój kategoria 3Pokój 3 - pokój w stylu wiejskim z balkonikiem dla max. 4 osób (małżeńskie łóżko o szer. 1,60 m i łóżko piętrowe). Z pokoju widok na las.
Pokój kategoria 4Pokój 4 - pokój dla max. 2 osób (2 oddzielne łóżka obok siebie). Z okna widok na ogród i las.
Pokój kategoria 5Pokój 5 - pokój dla max. 2 osób (2 oddzielne łóżka obok siebie). Z okna widok na ogród i las.
Pokoje cena od100 PLN / osoba / doba
Wyposażenie pokojuPokoje wyposażone są w łazienkę, TV SAT, sejf oraz bezprzewodowy internet. Niektóre pokoje posiadają balkon.
Co jest wliczone w cenie noclegu?Dla naszych gości mamy rowery i łódź wiosłową w cenie noclegu.
Aktywności wewnętrznesala kominkowa
Aktywności zewnętrznejazda konna, kuligi, jazda bryczką, jogging, piesze wycieczki, wycieczki rowerowe, wędkarstwo, sporty wodne, nordic walking
Dodatkowe udogodnienia w obiekciewypożyczalnia sprzętu wodnego, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, możliwość wykupienia wyżywienia, sprzęt do grillowania, możlwiość przygotowania ogniska, ośrodek zamykany na noc
Oferta biznesowaOrganizujemy imprezy firmowe o różnym charakterze, od kameralnych przyjęć i spotkań, po imprezy plenerowe. Dysponujemy: trzema salami restauracyjnymi (dwie mniejsze oraz jedna duża dla około 100 osób), chatą krytą strzechą z otwartym paleniskiem, miejscem na ognisko, boiskiem, placem zabaw, ogrodem i dużym terenem zielonym. Dodatkowym atutem jest możliwość urozmaicenia imprezy o atrakcje konne. Kolejną propozycją są warsztaty kulinarne, które są sprawdzonym sposobem na integrację pracowników.
Oferta organizacji imprez i eventówMamy doświadczenie w przygotowywaniu imprez o róznorodnym charakterze tj. wesela, chrzciny, komunie, urodziny, urodzinki dziecięce, kuligi, biesiady przy ognisku i w chacie z otwartym paleniskiem itp. Każdą uroczystość obsługuje profesjonalny i doświadczony zespół, który stara się, by Państwa przyjęcia były pod kazdym względem na najwyższym poziomie. Dysponujemy 3 salami restauracyjnymi, dowama mniejszymi salami oraz duzą dla 100 osób (w sumie na ok. 150-170 os., przy czym wszystkie sale są ze sobą połączone), dodatkowo posiadamy jeszcze chatę krytą strzechą, która w zależności od rodzaju imprezy może pomieścić od 30 do 40 os. Przy mniej oficjalnych imprezach plenerowych możemy zorganizować spotkanie dla większej ilości osób, wykorzystując walory naszego pięknego terenu (miejsce na ognisko, ogród, boisko, plac zabaw). Przystępując do przygotowania oferty, zależy nam na poznaniu Państwa osobiście. Zdajemy sobie sprawę, ze każdy z naszych gości ma inne wyobrażenie swojego przyjęcia, dlatego w oparciu o Państwa preferencje i nasze doświadczenie, wspólnie tworzymy idealne przyjęcie.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Otomin, Pomorskie
Otomin, ul. Konna 29, 80-174 Gdańsk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu