Gospodarstwo Agroturystyczne - "Stadnina Koni Klonek"

Las
Gospodarstwo Agroturystyczne  -
Kontakt Zełwągi 87
11-730 Mikołajki
tel. kom. 661 513 336

Opis

Na świeżym powietrzu, wśród lasów, z rodziną i z dziećmi czy też w gronie przyjaciół odpocznie tu każdy.

Naszym gościom oferujemy przytulne pokoje, pyszne potrawy domowej kuchni oraz możliwość skorzystania z różnych formy rekreacji ruchowej, między innymi: jazdy konnej, spływów kajakowych, wycieczek pieszych i rowerowych. Wszystko to w bliskim kontakcie z przyrodą, co zapewni Państwu zdrowy i miły wypoczynek.

"Leśne Zacisze" - Klonek usytuowane jest na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego wchodzącego w skład Puszczy Piskiej. W bliskiej odległości znajduje się Nadleśnictwo Strzałowo a w nim liczne rezerwaty fauny i flory mazurskiej, ostoje zwierzyny oraz Jezioro Majcz Wielki - jedno z najczystszych i malowniczych akwenów wodnych.

Budynki wtulają się w zieleń otaczającego je lasu, który widoczny jest z okna każdego pokoju. Położenie wśród lasu, pagórków i jezior nadaje temu miejscu szczególnego uroku. Lasy obfitują tu w grzyby a jeziora w ryby. Krystalicznie czyste powietrze zachęca do długich spacerów, przejażdżek rowerowych i konnych. W pobliżu ośrodka znajdują się szlaki rowerowe, konne i ścieżka przyrodnicza.

Położenie w leśnej głuszy gwarantuje maksimum prywatności i idealne warunki do wypoczynku. Bliskość miejscowości Mikołajki umożliwia zarazem łatwy dostęp do wszelkich dobrodziejstw techniki i atrakcji kurortu wypoczynkowego.

Obiekt położony około 6 km od Mikołajek - centralnego punktu na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, przy trasie Mikołajki - Mrągowo za wsią Zełwągi.

Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do naszych gości jeśli więc zainteresuje Państwa nasza oferta prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Postaramy się sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Staraliśmy się stworzyć miejsce, w którym człowiek może poczuć bliskość z przyrodą  a owładnięty magią tego miejsca chciał powracać do niego jeszcze nie raz.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
Zełwągi 87, 11-730
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu