Agroturystyka Borówka

Las
Cena: 30,00PLN
Kontakt Mały Dólsk 2a
86-140 Drzycim
kom. 514912051
kom. 662308706

Opis

„Borówka” zaprasza wszystkich, którzy marzą o wypoczynku w ciszy i kontakcie z Naturą.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w malowniczym regionie Kociewskim (Wdecki Park Krajobrazowy), będącym częścią przepięknych Borow Tucholskich.

Jesteśmy otoczeni lasami w okolicy znajduje się piękna rzeka Wda oraz szereg jezior. Na terenie gospodarstwa znajduje się plac zabaw dla malusińskich wraz z trampolina, boisko do siatkówki, basen, miejsce na ognisko, grilla oraz staw rybny.

Naszym Gościom dajemy możliwość wypożyczenia quadów, rowerów, pontonów. Na terenie gospodarstwa znajduje się stół bilardowy, piłkarzyki i badminton. Dla miłośników historii w pobliżu znajduje się szlak zamków krzyżackich (Swiecie, Gniew, Kwidzyn, Malbork).

Borówka, to gospodarstwo agroturystyczne położone wśród lasów. Kojąca cisza i spokój natury to niewątpliwe atuty naszego gospodarstwa. 

Udogodnienia

basen zewnętrzny
plac zabaw dla dzieci
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka piętrowe
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
bilard
miejsce do gry w siatkówkę
całodobowa recepcja
pokój gier
ogród
bar
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
wypożyczalnia rowerów

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PIęTROWE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciom
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 12:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
Opłata za zwierzę w pokojuZa pobyt psa lub kota w obiekcie pobiera się opłatę w wysokości 10 zł/dobę. Pobyt innych zwierząt należy uzgodnić z właścicielem obiektu.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Bezkosztowa anulacjaZadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej, jeśli odwołanie nastąpiło na 45 i mniej dni przed zarezerwowanym terminem, jednocześnie informujemy, że w przypadku skrócenia pobytu po dokonaniu meldunku nie dokonujemy zwrotów.
Klimat miejscaMiejsce to polecamy szczególnie tym, którzy chcą obcować z natura w ciszy i spokoju oraz rodzinom z dziećmi, które mogą czuć się tu bezpiecznie.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Restauracja 1Stołówka - wszystkie posiłki sa przyrządzane z naturalnych i regionalnych produktów.
Opłata parkingowaZa pobyt psa lub kota w obiekcie pobiera się opłatę w wysokości 10 zł/dobę. Pobyt innych zwierząt należy uzgodnić z właścicielem obiektu.
Łączna ilość domków3
Domki cena odCena pobytu osoby wraz ze śniadaniem zaczyna sie od 30 zł / osoba.
Wyposażenie domkuDomek Roxi i Zuza - pięcioosobowe domki agroturystyczne składające się z dwóch sypialni, salonu, kuchni i łazienki. Domek Beti -sześcioosobowy domek agroturystyczny posiadający trzy sypialnie, salon, kuchnię i łazienkę. Domki wyposażone są w lodówkę, kuchenka,talerze, sztućce, ręczniki, kominek oraz telewizor.
Aktywności wewnętrznewspólny salon / sala TV, piłkarzyki, bilard
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, kajakarstwo, wędkarstwo, quady, badminton,
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieMożliwość indywidualengo zameldowania i wymeldowania. Wypożyczalnia quadów, rowerów, pontonów i kajaków (dodatkowo płatne). Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (krzesełko do karmienia, nocnik).
Oferta organizacji imprez i eventówMożliwość organizowania różnych imprez okolicznościowych tj. urodziny, chrzciny itp. Dodatkowo organizujemy spływy pontonowe lub kajakowe.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mały Dólsk, Kujawsko-Pomorskie
Mały Dólsk 2a, 86-140 Drzycim
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu