Agroturystyka Tarlagowy Bór

Las
Kontakt ul Spacerowa 7
32-089 Bębło
tel. 696639173

Opis

Idealne miejsce, by odpocząć od zgiełku miasta...

Serdecznie zapraszamy Państwa do niezwykle malowniczo położonego gospodarstwa agroturystycznego ,,Tarlagowy Bór". Znajdujemy się w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji, w odległości 16 km od Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Ojcowskiego Parku Narodowego oraz podkrakowskich dolinek.

Do dyspozycji Gości oddajemy przestronne i komfortowo urządzone pokoje jedno- dwu- trzy- cztero- oraz pięcioosobowe oraz bogato wyposażoną kuchnię, duży ogród z ławkami, huśtawkami, miejscem na grilla i ognisko.

Dlaczego warto wybrać u nas pokój?

CISZA I BLISKOŚĆ NATURY - gospodarstwo z trzech stron otoczone jest lasem, który tłumi dźwięki naszej hałaśliwej cywilizacji, a zatem pozwala odpocząć.

PEŁNE WYPOSAŻENIE POKOJU - wygodne łóżka, telewizor, szafki. Dostęp do Internetu WIFI, wyposażonej kuchni, tarasu, grilla, miejsca na ognisko, parkingu oraz dużego ogrodu.

STRATEGICZNE POŁOŻENIE - jeśli przybywasz na Wyżynę Krakowsko-Częstochowską w celach turystycznych, nasze pokoje mogą okazać się dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.
Znajdujemy się, dosłownie, pomiędzy dolinami podkrakowskimi (od północy, południa i zachodu), a Ojcowskim Parkiem Narodowym (od wschodu).

ŻYCZLIWOŚĆ - wynajmujemy tylko kilka pokoi, co pozwala nam na bezpośredni kontakt z wszystkimi naszymi Gośćmi.

CENA - oferujemy wysoki standard w dobrej cenie i jesteśmy konkurencyjni w stosunku do najbliższej okolicy!

Gwarantujemy ciszę, spokój, dostęp do pięknego ogrodu, sąsiedztwo podkrakowskich dolinek... Tego nie znajdziesz w mieście!

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
TV satelitarna
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
taras
ogród
miejsce na ognisko / grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_/_GRILLA
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Pokój kategoria 1Dysponujemy pokojami mogącymi pomieścić od jednej do sześciu osób.
Pokoje cena od35 PLN / osoba / doba
Wyposażenie pokojuKażdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżka, półki oraz telewizor, na trzy pokoje przypadają dwie łazienki. Na terenie całego obiektu jest nieograniczony dostęp do internetu WIFI.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 13:00
Opłata za zwierzę w pokojuMile widziane zwierzęta domowe, bez dodatkowych opłat.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, bezpośrednio na stronie internetowej
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Restauracja 1Do dyspozycji Gości oddajemy bogato wyposażoną kuchnię (garnki, talerze, szklanki, sztućce) do samodzielnego przygotowywania wszystkich posiłków.
Opłata parkingowaBezpłatny parking na terenie obiektu.
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, narciarstwo biegowe
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieDo dyspozycji gości oddajemy duży ogród z ławkami, huśtawkami, miejscem na grilla i ognisko.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bębło, Małopolskie
ul Spacerowa 7, 32-089 Bębło
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu