Kazimierzówka

Poza Miastem
Kontakt Lipiny 19
17-306 Dziadkowice
kom. 509 450 806
kom. 606 622 098

Opis

Zapraszamy na wypoczynek do "Kazimierzówki" we wsi Lipiny niedaleko Dziadkowic na Podlasiu.

Zapraszamy na wypoczynek do "Kazimierzówki" we wsi Lipiny niedaleko Dziadkowic na Podlasiu. Jest to mała wieś licząca 15 gospodarstw otoczona dookoła lasami obfitującymi w grzyby i jagody. Wśród tych lasów znajduje się "Kazimierzówka" - malownicze siedlisko o powierzchni 0.5h,na którym rośnie kilkanascie pięknych starych lip, dużo drzew sosnowych, mnóstwo krzewów i kwiatów. Jest to mały raj dla miłośników przyrody pragnących ciszy i spokoju. Tutaj poczujesz całkowite odizolowanie od zgiełku i pełny relaks.

W gospodarstwie są zwierzęta: psy, koty, różne ozdobne ptactwo: bażanty, gołębie, kury. Od czasu do czasu spaceruje wiewiórka, a na drzewie stuka dzięcioł. Obok domu są dwie altanki gdzie można biesiadować przy grillu. Jest to wymarzony teren do wędrówek pieszych i rowerowych - możliwość wypożyczenia rowerów. W odległości 7 km od "Kazimierzówki" jest szkółka nauki jazdy konnej, a w odległym o 10 km ośrodku jest basen wodny.

W naszym gospodarstwie można obejrzeć przedmioty z ubiegłego wieku, niegdyś używane w rolnictwie i gospodarstwie domowym. Idealna baza wypadowa do zwiedzania bardzo ciekawych okolic o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych m.in. Mielnika, Drohiczyna, Św. Góry Grabarki, Puszczy Białowieskiej, Ciechanowca i Siemiatycz.

 

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
zwierzęta mile widziane
teren ogrodzony
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce rodzinne
Klimat miejscaAgroturystyka, las, zieleń, cisza, spokój, świeże powietrze
Łączna ilość pokoi4
Łączna ilość domków1
Pokoje cena od40
Wyposażenie domkuTV, łazienka, kuchnia wyposazona

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lipiny , Podlaskie
Lipiny 19, 17-306 Dziadkowice
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu