Folwark Bielskie

Nad Wodą
Cena: 220,00PLN
Kontakt Bielskie 6
11-513 Miłki

kom.: 602 803 031

Opis

Folwark Bielskie to trzy budynku znajdujące się w niewielkiej wsi na pograniczu Mazur Garbatych.

Dla Gości przyjeżdżających do Folwarku Bielskie przygotowaliśmy nowoczesną stodołę z przestronnymi pokojami oraz częścią wspólną. W naszej ofercie znajdują się pokoje dwuosobowe oraz pokoje rodzinne, które w razie potrzeby mogą pełnić funkcję wygodnej sypialni dla rodzin z dziećmi lub rodzinnego apartamentu.

U nas odpoczniesz na hamaku w sadzie, przy ognisku, pod zadaszonym tarasem lub aktywnie grając w siatkówkę lub jeżdżąc na rowerze. Sama wieś otoczona jest rozległymi polami i lasami, które można zwiedzać pieszo lub na rowerze. Tuż za bramą Folwarku leży piękne, ciche i niezwykle czyste jezioro z piaszczystą plażą. Dodatkowo, czekają atrakcje sportowe dla osób lubiących aktywny tryb życia oraz duża przestrzeń wypoczynkowa z wieloma miejscami relaksu, co sprawia, że każdy znajdzie dla siebie ustronne miejsce.

Z myślą o naszych najmłodszych Gościach przygotowaliśmy salę zabaw z mnóstwem zabawek oraz plac zabaw, który dostępny jest także nad jeziorem. Podczas spacerów w naszej malowniczej okolicy, dzieci mogą zobaczyć jak wygląda praca w polu, a także spotkać zagrodowe zwierzęta. Istnieje także możliwość skorzystania z opieki niani, po wcześniejszym umówieniu.

W sezonie, wszystkich Państwa, ugościmy śniadaniem w formie otwartego bufetu serwowanym przy wspólnym stole, a nasz kucharz przygotuje posiłki oparte na lokalnych, sezonowych oraz ekologicznych produktach. W pogodne wieczory organizujemy ogniska, a w ciągu dnia, nawet w niepogodę rozpalamy grilla.

Zapraszamy do Folwarku Bielskie!

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
obiekt parterowy
wi-fi
restauracja w obiekcie
dostępne żelazko i deska do prasowania
miejsce do gry w siatkówkę
taras
ogród
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
wypożyczalnia rowerów
miejsce na ognisko lub grilla
prywatna plaża
plaża blisko obiektu
jazda konna

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_PARTEROWY, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYWATNA_PLAżA, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_JAZDA_KONNA
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce rodzinne
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu10:00
Godziny śniadań8:00-10:00
Rodzaj śniadańŚniadania serwowane są w formie bufetu. Dla gości chcących gotować samodzielnie, mamy do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię z dwoma stanowiskami do gotowania.
Godziny obiadokolacji18:00
Rodzaj obiadokolacjiSerwowane są trzydaniowe obiadokolacje. Dla gości chcących gotować samodzielnie, mamy do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię z dwoma stanowiskami do gotowania.
Akceptowane formy płatnościGotówka, przelew bankowy dla zaliczek - warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości całego pobytu i potwierdzenie jego przelewu w ciągu 4 dni e-mailem.
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Bezkosztowa anulacjaJeżeli odwołasz pobyt do 3 tygodni przed terminem przyjazdu zwrócimy Ci 50% wartości zadatku, w innym przypadku zadatek jest bezzwrotny.
Doplata za dzieciOd 3 do 11 lat - 50 zł/doba, powyżej 12 roku życia - 70 zł/doba.
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Opłata parkingowaBezpłatny parking na terenie obiektu.
Pokój kategoria 1Pokój dwuosobowy - standardowe pokoje dwuosobowe mają pojedyncze lub podwójne łóżka, każdy z nich wygląda inaczej, ale we wszystkich królują ikony polskiego design’u z lat 60-tych.
Pokój kategoria 2Pokój rodzinny - duży pokój dwuosobowy to przestrzeń z ogromnym łóżkiem oraz częścią dzienną z sofą i fotelami.
Pokoje cena od220 zł / doba / 2 osoby
Wyposażenie pokojuPokoje wyposażone zostały w łazienki z prysznicem, a także łóżka podwójne lub pojedyncze, a także w pokojach rodzinnych w rozkładaną sofę.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W okresie wakacji i w czasie długich weekendów śniadania i obiadokolacje zawarte są w cenie pokoju.
Aktywności zewnętrzneKajaki, pływanie na desce SUP, wycieczki rowerowe, wycieczki piesze, jogging, nauka jazdy konnej na padoku, nordic walking.
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieZa dodatkowa opłatą można u nas wypożyczyć rowery z siodełkami dla dzieci (w cenie 10 zł/h), deskę SUP (w cenie 20 zł/h), kajak (w cenie 20 zł/h). Dla gości chcących gotować samodzielnie, mamy do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię z dwoma stanowiskami do gotowania.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Miłki, Warmińsko-Mazurskie
Bielskie 6 , 11-513 Miłki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu